גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
מוכר דירה/בית משכיר דירה/בית
מעוניין לקנות דירה/בית מעוניין לשכור דירה/בית
מלא את פרטיך ויועץ נדל"ן המתמחה
באזור הנבחר ייצור איתך קשר:
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
דמיטרי חשפר |  10.10.2012

אשדוד
מכתב תודה לתיווך אנגלו סכסון – אשדוד

הכרתי את סוכנות תיווך אנגלו-סכסון באשדוד בעת חיפושיי של הדירה לרכישה בעיר. זאת לא הייתה סוכנות תיווך ראשונה שפניתי אליה, חיפושיי נמשכו כחודשיים, ועדיין לא מצאתי את הדירה שתהיה לשביעות רצוני לגמרי. את הסוכנות מצאתי לפי השלט בדירה שמיקומה התאים לי מאוד. משיחת טלפון ראשונה עם הבעלים של הסוכנות, מיכאל בנימיני, הבנתי שאני מדבר עם איש מקצוע מצד אחד, ובן אדם נימוסי, שלא "דוחף", מצד שני.
מיכאל קבע איתי סיור בדירה באותו היום. לאחר הסיור הרגשתי שזאת הדירה שאני אוהב. רק המחיר היה עדיין גבוה לכיסי. אמרתי את זה למיכאל ישירות. בתגובה הוא אמר שידבר עם המוכר של הדירה וינסה לשכנע אותו להתקרב למחיר שהיה סביר בשבילי.
מיכאל חזר אליי כבר למחרת ואמר שהצליח להשיג את הסכמתו של המוכר לרדת במחיר. ביקשתי שיחה אישית עם המוכר ומיכאל היה מאוד נדיב לזמן פגישה כזו כבר למחרת קרוב אליי, בת´´א. לפגישה הגיע המוכר ומיכאל, ומלכתחילה היתה שם אווירה של נכונות לעשות עיסקה ושיתוף פעולה. במהלך הפגישה המוכר, בעזרתו מכוונת של מיכאל, הסכים למחיר שרציתי, ולאחר הפגישה הרגשתי שסוף סוף מצאתי את הדירה שחיפשתי ובמחיר שיכולתי להרשות לעצמי!
כבר למחרת אחרי צהריים מיכאל אירגן פגישה בין המוכר לביני, בנוכחות עורכי הדין משני הצדדים, וחתמנו על חוזה המכירה. מיכאל נכח בפגישה וגם שם עזר לי עם כמה פרטים טכניים שהתעניינתי.
ברצוני לציין, שפעם ראשונה, לאחר הרבה מגעים עם מתווכים אחרים, ולא רק באשדוד, הרגשתי שבאנגלו סכסון אני פוגש לא שיווק אגרסיבי של כל דירה, אלא "אבא ואימא" בחיפוש הנכס שרציתי, עד ביצוע העסקה ורכישת הדירה. המקצועיות של מיכאל והאמון שהוא הקנה לי מתחילת ההיכרות איתו, נתנו לי בטחון רב למימוש העסקה שמזמן כבר רציתי. לא חשבתי שקבלת ההחלטה על קניית הדירה המסויימת תבוא אליי בכזו קלילות ותוך כדי שאהיה שלם לגמרי עם ההחלטה. חלק גדול מהרגשה זו נבע מכך שהיה לי ברור שמצאתי את בדיוק מה שחיפשתי. השירות, האחריות והנדיבות של מיכאל עזרו לתהליך קניית הדירה להיות לחוויה טובה ולהרגשת שביעות רצון.
שילוב של התכונות האלה – מקצועיות גבוהה ביותר והיחס ללקוח לא ב"דחיפה" אלא תוך שירות ונדיבות – עשו בעיניי את "אנגלו-סכסון" אשדוד ל"היי טק" בתחום התיווך! ברצוני להודות על כך לסוכנות אנגלו סכסון אשדוד בכלל ולמיכאל בפרט!
תודה,
דמיטרי חשפר
03.09.12

למכתב ההמלצה
ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות