גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
מוכר דירה/בית משכיר דירה/בית
מעוניין לקנות דירה/בית מעוניין לשכור דירה/בית
מלא את פרטיך ויועץ נדל"ן המתמחה
באזור הנבחר ייצור איתך קשר:
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
קובי מלמד |  14.05.2013

תל אביב
שלום לכם,

נדיר לפגוש במקומותינו אנשים צעירים מחוייבים, מקצועיים ואמינים כמו רועי הרוש. לפני 3 חודשים התלבטתי למי למסור , אם בכלל, בלעדיות לתיווך על הנכס היקר, תרתי משמע, של משפחתי ברח הירקון בת-א. זו היתה התלבטות נוספת לשאלה האם בכלל למסור לתיווך. ולא בגלל הכסף אלא בגלל מה שאני חשבתי על התחום. כשהחלטתי, פניתי ל- 4-5 משרדים. במייל ו/או בפקס. 3 ענו לי מיד. אנגלו סכסון ראשי קישרו אותי עם כיכר המדינה. ראיינתי את 3 המשרדים שיצרו איתי קשר. את רועי פגשתי יחד עם יעל. צעירים מאוד אבל עשו עלי רושם טוב. הכל אישי, הלא כן?
בסופו של דבר יצאנו לדרך ומאותו רגע לא התחרטתי לשניה למרות לא מעט רעשים ונסיונות להפריע של משרדים אחרים. הבחור טוב, ישר, מתקשר מצויין, מרגיע כשצריך, מבין ענין, יודע מה נדרש מהצדדים ויודע להביא בדיוק את מה שהוגדר כלקוחות מטרה. לאחר כחודש וחצי הארכתי בחודש נוסף את ההתקשרות ללא שום בקשה מצידו. פשוט סמכתי עליו.
בשבוע שעבר, בדיוק 3 חודשים לאחר תחילת ההתקשרות, הביא רועי להתקשרות ביני לבין קונה פוטנציאלי, הביא את שני הצדדים ל win win אחרי פער לא קטן בהתחלה ובסופו של דבר לחתימה על כתב הסכמה שאמור לייצר, אם לא יקרו דברים יוצאי דופן, מכירה תוך 2-3 חודשים.
הנכס שלנו בעל מיקום יוצא מן הכלל, עם תבע מצויינת ויחד עם זה מציאות מסובכת לה נדרש בסופו של דבר בחור עם היכולות של רועי כדי לייצר את התוצאה.
אני כמובן מקווה שההסכמה תוביל לעיסקה, וככה זה נראה אבל גם אם חו'ח זה לא יקרה, רועי הרוש עשה את זה. Big time.

אני כותב את זה כאשר איני יודע בודאות מה מעמדו אצלכם, שותף, שכיר וכיו'ב. בכל מקרה, אשרי העובדים איתו.

קובי מלמד
הירקון 297 תל אביב
ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות