גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
מוכר דירה/בית משכיר דירה/בית
מעוניין לקנות דירה/בית מעוניין לשכור דירה/בית
מלא את פרטיך ויועץ נדל"ן המתמחה
באזור הנבחר ייצור איתך קשר:
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
קרן קיבנסון |  17.03.2014

קרית גת
שלום רב,
ברצוני להודות לצוות סוכני נדלן אנגלוסכסון בקרית גת, על השרות האדיב והאמין שקיבלתי מהם לאורך כל הדרך. מרגע שקיבלתי החלטה למכור את הבית, חששתי מאוד כי תהליך המכירה יצריך ממני התעסקות רבה ויגזול ממני זמן רב. לאור זאת, החלטתי כי נכון יהיה למכור באמצעות סוכן נדל"ן. פניתי לחברת אנגלוסקסון שעימם יש לי היכרות מוקדמת. בפגישה עימם הוצע לי כי הנכס ישווק בבלעדיות ולכך ראיתי מספר רב של יתרונות ומעט חסרונות.

היתרונות:
1. המפתח לנכס נמסר לסוכני הנדל"ן של אנגלו סכסון ומלבד סידור הבית באופן ראוי מידי בוקר, לא נתבקשתי לעשות שום פעולה מעבר לכך. הדבר חסך לי קבלת טלפונים רבים של מתעניינים ולא הגביל אותי בלהישאר בבית לצורך הצגת הבית.
2. העובדה כי הצגת הבית בפני אנשים נעשתה לרוב שלא בנוכחותי, חסכה ממני לעמוד במצבים לא נעימים כגון: מיקוח על המחיר, שאלות חודרניות וכניסה לפרטיות.
3.בעת שלב המיקוח על מחיר הבית, יש לציין כי אנגלוסקסון עמדו במחוייבותם כלפיי אודות המחיר שדרשתי כפי שסוכם ומראש מיינו את המתעניינים בהתאם לתקציב זה. לא הופעל כלפיי לחץ אודות הורדה במחיר.
4. בשלב המכירה של הנכס, זכיתיי לליווי צמוד גם במעמד עריכת החוזה אצל העו"ד. לציין כי זהו שלב המלווה בהתרגשות ומתח והמחשבה שסוכן הנדל"ן מלווה ותומך היא חשובה מעין כמותה.

החסרונות:
1. מכירת הבית באמצעות סוכן נדל"ן יש חיסרון אחד והוא תשלום אחוזי תיווך ובאם הנכס בבלעדיותם, לא ניתן למכור באמצעות סוכנים אחרים.
אני רוצה להמליץ בחום לכל אדם המבקש למכור או לרכוש נכס כי יעשה באמצעות סוכני הנדל"ן "אנגלו סכסון". היתרונות לחלוטין עולים על החסרונות.

כמו כן, אני רוצה להודות מקרב לב למנהלת הסניף- מלי, לסוכני הנדל"ן מרשה וגלי. על עבודה מקצועית, אמינה ומסורה.
ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות