גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
מוכר דירה/בית משכיר דירה/בית
מעוניין לקנות דירה/בית מעוניין לשכור דירה/בית
מלא את פרטיך ויועץ נדל"ן המתמחה
באזור הנבחר ייצור איתך קשר:
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
בלטמן |  28.08.2016

חיפה
בני שלום,

ברצוני להביע את שביעות רצוני ואת תודתי העמוקה לענת דוד , בגין מכירת שתי דירות בקריית משה בירושלים. מדובר בשתי דירות ,שקיבלתי מירושה מהורי , לאחר שנפטרו ( לצערי הרב ) לאחרונה. אני חיפאי , ועובד בחיפה ולכן נמנע ממני להגיע תכופות לירושלים. נתתי לענת לטפל בכל הקשור במכירת הדירות. בדירה הראשונה , ברחוב המאירי , ענת דאגה למצוא לי קבוצת בחורים צעירים וחזקים , שבעבור תשלום ( שהם קיבלו) הם פינו את תכולת הדירה , סיידו את הדירה , בהתאם להוראותיה כך שהדירה הייתה מוכנה להצגה לרוכשים הפוטנציאליים. ענת גם מצאה לי קונה , ששילם את הסכום שביקשתי והייתה מעורבת במו"מ , לסגירת העסקה , עד לחתימה. הייתה לה תרומה גדולה , להביא את הקונה להסכים לשלם את הסכום שביקשתי.

עוד לפני שפגשתי את ענת , הדייר שגר בשכירות בדירה השנייה , ברחוב שושנה ,היה מעוניין לרכוש את הדירה . ניהלתי איתו מו"מ שלא סוכם, בשל פער בין המחיר שביקשתי , למחיר שהוא היה מוכן לשלם. במקביל לטיפול של ענת במכירת הדירה ברחוב המאירי , ביקשתי ממנה שתטפל , גם במכירת הדירה ברחוב השושנה . העברתי לה את הפרטים של הדייר שגר שם בשכירות וביקשתי ממנה שתנהל איתו ,וגם אם רוכשים פוטנציאליים אחרים , מו"מ למכירת הדירה ב-700000 ש"ח.
ענת ניהלה את המו"מ במקצועיות וביעילות והצליחה להביא את הדייר שגר בדירה , להסכים לשלם את המחיר שביקשתי. ענת ליוותה את העסקה עד לחתימה על החוזה.

בעבר , קניתי ומכרתי דירות בחיפה , ויצא לי לעבוד עם מספר מתווכים. מעולם לא פגשתי מתווכת כמו ענת , שהיא אשה ישרה , אמינה , אכפתית - ומעבר לכול - מקצוענית אמתית.

תודה,
בלטמן
ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות