גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
תל אביב | רוטשילד

אנו בסניף רוטשילד מאמינים כי הדרך להצלחה עוברת בשירות! ככל שאנו ניתן את השירות הטוב ביותר האפשרי, הן לבעל הנכס והן ללקוח הקנייה, תוך הבנת צרכיהם המדויקים והספציפיים
כך נביא את העסקה הטובה ביותר עבורם ונעלה את ערך ההצלחה של הסניף ושל הרשת.

הסניף ממוקם בלב העיר תל אביב במרכז שדרות רוטשילד שוקקות החיים. שדרות רוטשילד מסמלות יותר מהכל את פריחתו של האיזור מבחינה נדל"נית בשנים האחרונות והפיכתו למרכז תרבות וחיים בתל אביב.
מנכ"ל אנגלו סכסון רוטשילד תל אביב הוא רועי הרוש, יועץ נדל"ן מזה 6 שנים. במשך השנים לקוחותיו של רועי נהנו משירות מלא, מקצועי, בלתי מתפשר ובעיקר ממוקד מטרה ליצור העסקה הטובה ביותר עבורם.
המשרד מטפל בעסקאות מכירה והשכרה. זאת בנכסי יד שנייה ופרויקטים חדשים כאחד.
 

דירות למכירה בדרום העירלוח אנגלו-סכסון: דירות למכירה, בתים למכירה בדרום העיר


מחפש דירה או בית? לוח אנגלו-סכסון כולל מידע על דירות למכירה ועל בתים למכירה בדרום העיר. חיפוש מהיר יציג בפניך רשימת פתרונות מתאימים - דירה למכירה כמו שרצית, בית פרטי למכירה כמו שחיפשת.

סוגי נכסים למגורים בדרום העיר


* דירות למכירה: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, דירות דופלקס, פנטהאוס, דירת גג, דירת גן, דירת קרקע, דירות יוקרה.
* בתים למכירה: קוטג', וילה, בית פרטי, מגרשים.

למידע על דירות למכירה ועל בתים למכירה - דרום העיר:


למאגר הנכסים של תל אביב-יפו לחץ כאן


נכסים חדשים בדרום העיר


אנגלו-סכסון תיווך - דרום העיר
תיווך אנגלו-סכסון בדרום העיר מעניק שירותי תיווך לעסקות מכירת נדל"ן המבוססים על ניסיון מקצועי ועל היכרות עמוקה עם זירת הנדל"ן. מחפש דירה למכירה שמתאימה לך ולתקציב שלך? מתלבט בין בתים למכירה? אנגלו-סכסון מציעה רשימת פתרונות מתאימים לקניה ומעמידה לשירותך צוות תיווך מקצועי בדרום העיר.

לוח אנגלו-סכסון - מתווכים בין לקוחות מרוצים
מגוון רחב של נכסים חדשים ונכסי יד שניה - דירות, בתים, מגרשים, קרקעות, נדל"ן מסחרי ועוד - מכירה או השכרה. לוח אנגלו-סכסון מאפשר לך למצוא במהירות מודעות של דירות למכירה ושל בתים למכירה בכל מקום שתבחר - דרום העיר או בכל אזור או יישוב בו החלטת להתמקד. ללא כל התחייבות מצידך. לוח אנגלו-סכסון פתוח לכל חיפוש של דירות למכירה או בתים למכירה המוצעים ע"י תיווך בדרום העיר.יש לוחות נדל"ן ויש לוח אנגלו-סכסון - רשת תיווך נדל"ן המובילה בישראל. מכירת דירת חדר או יוקרה, קניית בית פרטי או מגרש לבניה - כל עסקת נדל"ן מתחילה אצל המקצוענים - אנגלו-סכסון תיווך בדרום העיר - דירות למכירה, בתים למכירה ועוד

ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות