גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
תל אביב | חטיבה מסחרית
סניף אנגלו-סכסון תל אביב (מרכז) הוקם ב-1964. החל מ-1979, בבעלותו של עמוס גלזר ז"ל, מוביל סניף אנגלו-סכסון תל אביב את תחום הנדל"ן בישראל - במקצועיות ובהישגים. העדות הטובה ביותר להצלחתו ולמעמדו של סניף אנגלו-סכסון תל אביב הוא האחוז הגבוה של לקוחות חוזרים לעסקאות נוספות.
כל תחום מקצועי מטופל ע"י מחלקה ייעודית מתמחה. לקוחותינו - פרטיים, עסקיים וקבלנים - נהנים משירות אישי של בעלי מקצוע מנוסים המעניקים פתרון מלא לנושאי נדל"ן, היבטים משפטיים ומימון.
באנגלו סכסון תל-אביב פועלות מערכות גיוס, מיון וקליטה של סוכנים ויועצי נדל"ן.
מרבית אנשי צוות המכירות הינם אקדמיים ועוסקים במקצוע שנים רבות. כל חבר בצוות עובר קורס מרוכז במקצועות הנדל"ן וכמו כן משתתף בסדנאות, השתלמויות וימי עיון בנושאים שונים - דיני מקרקעין ומיסים, חוזים, דיני תכנון ובנייה, שיטות פרסום ,סוגיות נבחרות בנדל"ן, מימון ,משכנתאות ועוד.
מחלקת מחקר עוסקת בחקר שיטות שיווק נדל"ן, חקר מדדים ופרמטרים בשוק הנדל"ן ומחירי הנדל"ן בישראל.
סניף אנגלו-סכסון תל אביב פועל באופן קבוע ומסורתי למען הקהילה בתרומות לפעילות האגודה למלחמה בסרטן, כוחות הביטחון, מוסדות הרב פירר ואחרים.
אודות עמוס גלזר ז"ל
עמוס גלזר החל לעבוד בסניף אנגלו-סכסון תל אביב בשנת 1974. בשנת 1979 הוא רכש את הסניף והפך לזכיין אנגלו-סכסון בתל אביב. עמוס גלזר הוביל את הסניף עד מותו ב-2008.
עמוס גלזר בנה מורשת מקצועית המבוססת על היסטוריה עטורת הישגים:
 • הקמת בי"ס הראשון לנדל"ן בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת ת"א .
 • ייזום וקידום חוק התיווך והרישוי במקרקעין, כיו"ר ארגון הגג של המתווכים בישראל - מלד"ן.
 • מועצת ענף הבנייה.
 • נדל"ן מסחרי למשרדי תיווך מובילים בישראל בשנת 2007 ותפקיד נשיא הפורום.
 • פיתוח חטיבה מסחרית ענפה המתמחה בכל סוגי נדל"ן מסחרי, השותפה למאות עסקאות מפתח במשק הישראלי.
בנו של עמוס גלזר ז"ל, אורן גלזר, ממשיך את דרכו ומורשתו יחד עם שותפו בחברה כפיר זוהר.

 

דירות להשכרה ביד אליהולוח אנגלו-סכסון: דירות להשכרה, השכרת בתים ביד אליהו


מחפש דירה בשכירות או בית להשכרה? לוח אנגלו-סכסון כולל מידע על דירות להשכרה ועל השכרת בתים ביד אליהו. חיפוש מהיר יציג בפניך רשימת פתרונות מתאימים - דירה בשכירות כמו שרצית, בית פרטי להשכרה כמו שחיפשת. תיווך ביד אליהו.

סוגי נכסים למגורים בשכירות ביד אליהו


* השכרת דירה: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, דירות דופלקס, פנטהאוס, דירת גג, דירת גן, דירת קרקע, דירות יוקרה.
* השכרת בתים: קוטג', וילה, בית פרטי, מגרשים.

למידע על דירות להשכרה ועל השכרת בתים - יד אליהו:


למאגר הנכסים של יד אליהו לחץ כאן


נכסים חדשים ביד אליהו


אנגלו-סכסון תיווך - יד אליהו
תיווף אנגלו-סכסון ביד אליהו מעניק שירותי תיווך לעסקות מכירת נדל"ן המבוססים על ניסיון מקצועי ועל היכרות עמוקה עם זירת הנדל"ן. מחפש דירה למכירה שמתאימה לך ולתקציב שלך? מתלבט בין בתים למכירה? אנגלו-סכסון מציעה רשימת פתרונות מתאימים לקניה ומעמידה לשירותך צוות תיווך מקצועי ביד אליהו.

לוח אנגלו-סכסון - מתווכים בין לקוחות מרוצים
מגוון רחב של נכסים חדשים ונכסי יד שניה - דירות, בתים, מגרשים, קרקעות, נדל"ן מסחרי ועוד - מכירה או השכרה. לוח אנגלו-סכסון מאפשר לך למצוא במהירות מודעות של דירות למכירה ושל בתים למכירה בכל מקום שתבחר - יד אליהו או בכל אזור או יישוב בו החלטת להתמקד. ללא כל התחייבות מצידך. לוח אנגלו-סכסון פתוח לכל חיפוש של דירות למכירה או בתים למכירה המוצעים ע"י תיווך ביד אליהו.יש לוחות נדל"ן ויש לוח אנגלו-סכסון - רשת תיווך נדל"ן המובילה בישראל. מכירת דירת חדר או יוקרה, קניית בית פרטי או מגרש לבניה - כל עסקת נדל"ן מתחילה אצל המקצוענים - אנגלו-סכסון תיווך ביד אליהו - דירות להשכרה, בתים להשכרה ועוד.

ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • למידע אודות מדיניות פרטיות