גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
מוכר דירה/בית משכיר דירה/בית
מעוניין לקנות דירה/בית מעוניין לשכור דירה/בית
מלא את פרטיך ויועץ נדל"ן המתמחה
באזור הנבחר ייצור איתך קשר:
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
נתניה | ראשי

סניף אנגלו-סכסון נתניה מתמחה בנדל"ן בנתניה. הסניף, על 4 שלוחותיו, ייחודי במשפחתיות שלו ובהתמדה של סוכניו. רוב הסוכנים ותיקים בחברה. כולם מקצוענים ומשקיעים בשיפור עצמי תמידי לטובת הטיפול הנכון בלקוחות. שיתוף הפעולה והיחסים ההרמוניים בין הסוכנים מניבים פירות, בעיקר בטיפול נכון לשביעות רצון הלקוחות.

השירות ניתן במספר שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית, רוסית.

לאנגלו-סכסון נתניה 4 סניפים - סניף ראשי במרכז העיר בכיכר העצמאות, סניף ליד טיילת שקד בשדרות ניצה היוקרתית, סניף רמת פולג המשרת את השכונות החדשות בדרום העיר וסניף קריית השרון - שכונה חדשה המושכת הרבה צעירים מכל השרון.

סניף אנגלו-סכסון נתניה פועל החל משנת 1984.

למאגר דירות למכירה בנתניה   לחצו כאן
למאגר דירות להשכרה בנתניה לחצו כאן
 

דירות למכירה בקרית נורדאולוח אנגלו-סכסון: דירות למכירה, בתים למכירה בקרית נורדאו


מחפש דירה או בית? לוח אנגלו-סכסון כולל מידע על דירות למכירה ועל בתים למכירה בקרית נורדאו. חיפוש מהיר יציג בפניך רשימת פתרונות מתאימים - דירה למכירה כמו שרצית, בית פרטי למכירה כמו שחיפשת.

סוגי נכסים למגורים בקרית נורדאו


* דירות למכירה: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, דירות דופלקס, פנטהאוס, דירת גג, דירת גן, דירת קרקע, דירות יוקרה.
* בתים למכירה: קוטג', וילה, בית פרטי, מגרשים.

למידע על דירות למכירה ועל בתים למכירה - קרית נורדאו:


למאגר הנכסים של נתניה לחץ כאן


נכסים חדשים בקרית נורדאו


אנגלו-סכסון תיווך - קרית נורדאו
תיווך אנגלו-סכסון בקרית נורדאו מעניק שירותי תיווך לעסקות מכירת נדל"ן המבוססים על ניסיון מקצועי ועל היכרות עמוקה עם זירת הנדל"ן. מחפש דירה למכירה שמתאימה לך ולתקציב שלך? מתלבט בין בתים למכירה? אנגלו-סכסון מציעה רשימת פתרונות מתאימים לקניה ומעמידה לשירותך צוות תיווך מקצועי בקרית נורדאו.

לוח אנגלו-סכסון - מתווכים בין לקוחות מרוצים
מגוון רחב של נכסים חדשים ונכסי יד שניה - דירות, בתים, מגרשים, קרקעות, נדל"ן מסחרי ועוד - מכירה או השכרה. לוח אנגלו-סכסון מאפשר לך למצוא במהירות מודעות של דירות למכירה ושל בתים למכירה בכל מקום שתבחר - קרית נורדאו או בכל אזור או יישוב בו החלטת להתמקד. ללא כל התחייבות מצידך. לוח אנגלו-סכסון פתוח לכל חיפוש של דירות למכירה או בתים למכירה המוצעים ע"י תיווך בקרית נורדאו.יש לוחות נדל"ן ויש לוח אנגלו-סכסון - רשת תיווך נדל"ן המובילה בישראל. מכירת דירת חדר או יוקרה, קניית בית פרטי או מגרש לבניה - כל עסקת נדל"ן מתחילה אצל המקצוענים - אנגלו-סכסון תיווך בקרית נורדאו - דירות למכירה, בתים למכירה ועוד

ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות