גולש יקר, הנך משתמש בגרסא לא נתמכת של דפדפן אקספלורר
סגור
מוכר דירה/בית משכיר דירה/בית
מעוניין לקנות דירה/בית מעוניין לשכור דירה/בית
מלא את פרטיך ויועץ נדל"ן המתמחה
באזור הנבחר ייצור איתך קשר:
אנגלו-סכסון זה נכס בשבילך
חפש נכס
רמת גן
סניף אנגלו-סכסון רמת גן פועל למעלה מ-30 שנה. הסניף מוביל את ענף הנדל"ן ברמת גן. במאגר הנכסים של המשרד ניתן למצוא דירות יד שנייה, בתים למכירה, פנטהאוזים, דירות גן, וכן וילות, קוטג´ים למכירה בשכונות יוקרה כגון: תל בנימין, רמת חן, שיכון הצנחנים,שכונת הלל, שיכון הותיקים.
בתחום המסחרי האזור כולל את בורסת היהלומים ולידה בניני משרדים מפוארים רבים, את קניון אילון וכן אזורי תעשיה של רמת גן, בני ברק וגבעתיים.
יועצי הנדל"ן מתמחים באזור גיאוגרפי ומכירים את השטח על כל מרכיביו - שירותים קהילתיים, תחבורה, גישה, היסטוריה ועוד.

דירות למכירה ברמת חןלוח אנגלו-סכסון: דירות למכירה, בתים למכירה ברמת חן


מחפש דירה או בית? לוח אנגלו-סכסון כולל מידע על דירות למכירה ועל בתים למכירה ברמת חן. חיפוש מהיר יציג בפניך רשימת פתרונות מתאימים - דירה למכירה כמו שרצית, בית פרטי למכירה כמו שחיפשת.

סוגי נכסים למגורים ברמת חן


* דירות למכירה: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, דירות דופלקס, פנטהאוס, דירת גג, דירת גן, דירת קרקע, דירות יוקרה.
* בתים למכירה: קוטג', וילה, בית פרטי, מגרשים.

למידע על דירות למכירה ועל בתים למכירה - רמת חן:


למאגר הנכסים של רמת גן לחץ כאן


נכסים חדשים ברמת חן


אנגלו-סכסון תיווך - רמת חן
תיווך אנגלו-סכסון ברמת חן מעניק שירותי תיווך לעסקות מכירת נדל"ן המבוססים על ניסיון מקצועי ועל היכרות עמוקה עם זירת הנדל"ן. מחפש דירה למכירה שמתאימה לך ולתקציב שלך? מתלבט בין בתים למכירה? אנגלו-סכסון מציעה רשימת פתרונות מתאימים לקניה ומעמידה לשירותך צוות תיווך מקצועי ברמת חן.

לוח אנגלו-סכסון - מתווכים בין לקוחות מרוצים
מגוון רחב של נכסים חדשים ונכסי יד שניה - דירות, בתים, מגרשים, קרקעות, נדל"ן מסחרי ועוד - מכירה או השכרה. לוח אנגלו-סכסון מאפשר לך למצוא במהירות מודעות של דירות למכירה ושל בתים למכירה בכל מקום שתבחר - רמת חן או בכל אזור או יישוב בו החלטת להתמקד. ללא כל התחייבות מצידך. לוח אנגלו-סכסון פתוח לכל חיפוש של דירות למכירה או בתים למכירה המוצעים ע"י תיווך ברמת חן.יש לוחות נדל"ן ויש לוח אנגלו-סכסון - רשת תיווך נדל"ן המובילה בישראל. מכירת דירת חדר או יוקרה, קניית בית פרטי או מגרש לבניה - כל עסקת נדל"ן מתחילה אצל המקצוענים - אנגלו-סכסון תיווך ברמת חן - דירות למכירה, בתים למכירה ועוד

ליצירת קשר מהיר אנא מלא/י את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • למידע אודות מדיניות פרטיות