דיור ומומחיות באזור כפר סבא

סניף אנגלו סכסון כפר סבא מייעץ ומתווך בעסקאות נדל"ן הן בתחום הפרטי והן בתחום המסחרי ב-32 ישובים שונים ומגוונים בסביבת כפר סבא: כוכב יאיר, צור יגאל, צור יצחק, מתן, נירית, מועצה אזורית דרום השרון, אורנית, אזור תעשייה כפר קאסם ועוד. ישובים אלו הם ההתמחות של יועצי הנדל"ן של אנגלו סכסון כפר סבא.

אבי קטן - כפר סבא

 אבי קטן - זכיין סניף כפר-סבא

אבי קטן, נשוי+4, הוא הזכיין והדמות המובילה והמקצועית של הסניף. יחד עם ארבעה יועצי נדל"ן נוספים הם מלווים עסקאות רבות- שינויי ייעוד של קרקעות במושבים, מרלוגים, מכירת מפעלים, פשיטות רגל, מחסנים, נדל"ן פרטי, חנויות ועוד. 

אבי מאמין שיושרה ומקצועיות הם אבני דרך אצל כל יועץ נדל"ן. כך הוא פועל וכך הוא מצפה מיועצי הנדל"ן שלו. השאיפה לערוך את העסקה הטובה ביותר לשני הצדדים באופן הגון היא דרך המלך להצלחה. 

בפן המקצועי עוברים יועצי הנדל"ן של הסניף הדרכות בתחום הנדל"ן, ומדי מספר שבועות עוברים היועצים הדרכות מקצועיות בתחומים שרלוונטיים לנדל"ן ולעסקאות שהם מלווים; כך למשל עוברים היועצים הדרכות וימי עיון בתחום המשכנתאות ושמאות. הרחבת האופקים מסייעת ליועצים "לעטוף" את העסקה, להבין אותה מכמה שיותר היבטים ולהבטיח שהיא נערכת באופן מיטבי.

כמו כן, כל יועצי הנדל"ן שבסניף השתתפו ורכשו כלים תאורטיים ומעשיים בקורס "קריירה בנדל"ן" של מכללת אנגלו סכסון- קורס מקיף בתחום הנדל"ן שמיועד למתווכים באשר הם- בין אם הם חדשים בתחום ובין אם הם ותיקים.

סביבת העבודה של יועצי הנדל"ן בסניף מאופיינת בעיקר בבנייני מגורים, אם כי ניתן למצוא גם מספר ישובים בהם יש בתים בודדים, או ערים מעורבות בהם יש גם בנייה רוויה וגם בתים צמודי קרקע. 

מגוון גדול שמוביל לתחרות

המגוון הגדול של הדירות בשוק מוביל לתחרות אדירה מצד יועצי הנדל"ן, כמות המתווכים היא גדולה והם שותפים בכ-50% מעסקאות הנדל"ן בסביבה זו.

כדי להצליח ולהיות משרד גדול ומוביל בשוק יש לשמור על סטנדרטים מאד גבוהים. דוגמא חיה לעבודה מקצועית שהובילה להצלחה ניתן לראות בישוב מתן שנמצא בתחומי סניף אנגלו סכסון כפר סבא.

הישוב הקהילתי מתן מונה 850 בתי אב ללא צפי לגדילה והתפתחות מעבר לקיים. הישוב מאופיין בבתים צמודי קרקע עם שטחים ירוקים רבים, אווירה משפחתית וחינוך איכותי- בתי ספר מצויינים, פעילויות נוער רבות, ואחוזי גיוס והתנדבות לשנת שירות גבוהים מאד.

השילוב בין איכות חיים גבוהה לבין מיקום מנצח במרכז הארץ- קרבה לכביש 6, כביש 531 ולתחנות רכבת, הובילו את הישוב להיות מהמבוקשים ביותר בסביבה.

דיור במתן

במשך שנים למחירי הדיור במתן הייתה תקרה של עד 3 מליון ש"ח. בשנה האחרונה חווה הישוב עליית מחירים וגידול בתשואה של בין 10% ל-15%. כיום דירות נמכרות במחירים גבוהים בהרבה- לעתים אף בסכומים שנושקים ל-4 מליון, זאת כמובן כתלות בגודל הנכס ובגודל הקרקע. חלק גדול מהצמיחה במתן מיוחסת לאבי ולמשרדו, שאחראים על למעלה ממחצית מהעסקאות בישוב.

זמן ממוצע למכירת דירה במתן עומד על כחודש, לעתים אף נמכר תוך ימים או שבועות בודדים; והביקוש ממשיך לגדול. באמצעות תמחור נכון של הנכס והכרת השטח באופן מיטבי אבי וצוות יועצי הנדל"ן שלו מצליחים לערוך עסקאות רבות ושני הצדדים יוצאים מרוצים.

אם אתם מעוניינים למכור או לרכוש נכס, אנגלו סכסון סניף כפר סבא יסייעו לכם לערוך את העסקה המשתלמת ביותר , ולהתאים לכם את הנכס המיטבי עבורכם תוך ליווי של מומחים במידת הצורך, ובמקצועיות רבה לאורך כל הדרך.

 

אתר זה משתמש בעוגיות