להיות זכיין ולהיות חלק מהעיר

להיות זכיין ולהיות חלק מהעיר

גיל דרור, זכיין אנגלו-סכסון נהריה חי את העיר (והגלים) ומביא לכל עסקה ערך מוסף של הכרות מעמיקה עם עולם הנדל"ן ועם העיר האהובה עליו ועל רבים נוספים.

הסיפור של דרור עם עולם הנדל"ן באופן כללי ובאופן ספציפי עם סניף אנגלו-סכסון התחיל למעשה לפני כעשרים שנה. כשדרור השתחרר מהצבא פנה אליו מי שהיה אז זכיין הרשת והציע לו להצטרף אליו ודרור שהיה חובב גלים הצטרף לקורס אך פרש ממנו לאחר ימים ספורים. באותם ימים סדר הגלים היו בראש סדר העדיפויות שלו והוא נסע לגלוש.

מאז עברו הרבה מים בנהר, סניף אנגלו-סכסון נהריה עבר גלגולים שונים ודרור חזר אל עולם הנדל"ן כשהוא השתלב בחברות בניה שונות במגוון תפקידים. בשנת 2010 החל לעסוק כמתווך ולאחרונה הפך לזכיין אנגלו-סכסון נהריה. כדי להחזיר את הדברים לסדרם היום יושב הסניף בדיוק באותו הבניין בו ישב הסניף לפני שלושים שנה. 

פעילות רחבה בעולם הנדל"ן
דרור עושה כמעט כל דבר שקשור בעולם הנדל"ן והמומחיות שלו היא ביזמות עירונית. מדובר בספקטרום רחב והוא מביא ידע בהתחדשות עירונית ותמ"א 38 כשמאחוריו פרויקטים רבים שבוצעו בהצלחה רבה. שיתוף הפעולה מול יזמים וקבלנים משמעותי ועם זאת הוא יודע היטב כי כל פרויקט שכזה דורש השקעה רבה, סבלנות וקישור בין האנשים הנכונים שייקחו חלק בשלבים השונים של התהליך.

השם הטוב של דרור נוצר כתוצאה מהיכרות שלו עם הסביבה, המקצועיות בעולם הנדל"ן והנכונות שלו לתרום תמיד ולענות על כל שאלה. נהריה חולשת על אזור קטן יחסית והמשרד נותן שירות תיווך לנהריה והסביבה כשדרור מכיר היטב את השכונות השונות בעיר ואת תהליכי הפיתוח העתידיים לצאת לפועל בשנים הקרובות. 

דרך המשרד דרור מוביל את תחום התמ"א וההתחדשות העירונית, מה שיכול להתאים מאד למשקיעים אשר אוהבים מאד את העיר נהריה. "קשה שלא להתאהב בנהריה" הוא מסביר כיצד מאז ומתמיד היא הייתה מוקד למשקיעים אשר נהנים מהרכבת שנמצאת באזור מרכזי, הים שנמצא במרחק הליכה והאווירה של עיר צפונית. 

"נהריה מביאה יתרונות רבים למשקיעים. גם היום עדיין אפשר למצוא דירות בעלות של 500 עד 600 אלף שקלים כשהשכירות עומדת על 2,000 שקלים ובאופק ישנה התחדשות עירונית. פרויקט שכזה יכול להקפיץ את מחיר הנדל"ן לכיוון מיליון שקלים ויותר מכך" מסביר דרור.

ניהול מקצועי של המשרד
המשרד של אנגלו-סכסון נהריה הוא משרד צעיר שרק התחיל את דרכו אך דרור הביא איתו ניסיון מוצלח של יותר מעשור בתחום התיווך. הוא רכש שם של מקצוען ומיד לקח עובדים שמגייסים נכסים, יוצרים פגישות ויחד עם מעוררים את הפעילות. "אנחנו אמנם משרד חדש אבל העסק עובד בצורה חלקה וקבועה וההתפתחות טובה" אומר דרור כשהוא מתכנן להחזיר את אנגלו-סכסון למפה.

מתוך האפשרויות השונות, דרור בחר לעבוד דרך אנגלו-סכסון. הוא עבד בעבר כמתווך לאורך שנים בלי לראות את עצמו מתפתח לכדי משרד. ברגע שהתפיסה השתנתה, הוא ראה את עצמו כמשרד אשר נותן פרנסה לסוכנים נוספים וכאן החיבור לרשת מובילה היה טבעי.

דרור החליט לקחת את הזיכיון, להכשיר סוכנים, ללוות אותם ולמעשה לעמוד לרשות עוד אנשים. בצורה זו הוא לא רק דואג לעצמו וללקוחותיו אלא יכול לדאוג לפרנסה של אנשים נוספים וליותר לקוחות. "אני עושה בעצמי וגם נות לאנשים אחרים ולעזור לאנשים להתפרנס זה דבר גדול" מסביר דרור ומוסיף "כמובן, לצורך כל יש לתת שירות טוב". הסוכנים של הסניף עובדים באופן שוטף ללא מגבלות אך נהנים מההכשרה של אנגלו-סכסון ודרך העבודה שלהם. 

ועוד מספר נקודות על גיל דרור
דרור בן 46, נשוי ואב לשלושה. מעבר להיותו זכיין אנגלו-סכסון הוא בעל חברה למחזור פסולת אלקטרונית. החברה עובדת כבר שנתיים ודרכה הוא מצליח להעניק לסביבה ולשמור עליה. בכלל, דרור אוהב סביבה ומוכן להילחם על כל עץ.

בכל הנוגע לעולם התיווך, החלום של דרור הוא להכשיר עוד סוכנים, להוביל בתחום הנדל"ן בנהריה והסביבה ולהתפנות ליותר פרויקטים שיקדמו את העיר.