Office in Kiryat Matalon, Petah Tikva

Office in Kiryat Matalon, Petah Tikva

8,700 ₪
145 Sqm
Floor 24
About the property
Office
145 Sqm
Flexible
Characteristics
Parking
Property description
להשכרה! משרד חדש במחיר ללא תחרות במתחם היוקרתי בפ"ת. ממוקם נמצא במתחם ב.ס.ר סיטי. במתחם 3 קומות מסחר ומסעדות. בשטח 145 מ"ר, בקומה גבוהה ברמת גמר מלא. כניסה מיידית. פונה לכיוון דרום ומחולק ל 5 חדרים + אופציה לעמדת קבלה בכניסה ומטבחון. מחיר למ"ר אטרקטיבי במיוחד: 60 ש"ח למ"ר + מע"מ. מספר הנכס 38118
AI Info

More Properties - Tel Aviv - Center