קריירה כזכיין
17.06.2024

קריירה כזכיין

זכיינות באנגלו סכסון

רשת אנגלו סכסון הינה הרשת הישראלית הוותיקה ביותר במדינה אשר פועלת "להיות הבחירה הראשונה לנדל"ן יד שנייה" כל זאת תוך הקפדה על ערכי הליבה אשר מאפיינים אותה מזה 60 שנים,  אמינות ויושרה , שקיפות ומקצועיות.היתרונות בזיכיון של אנגלו סכסון

מותג חזק - מותג חזק וותיק בעל ערכי ליבה חיוביים בחברה הישראלית. אנגלו סכסון מוכרת על ידי SUPERBRANS העולמית כמותג על בישראל.

בלעדיות אזורית - בכל עיר ניתן זיכיון לזכיין אחד בלבד בכדי למנוע קניבליזציה פנים ארגונית, לשמר את מלוא הפוטנציאל העסקי הטריטוריאלי לזכיין אחד בלבד ולדאוג למתן שירות מקצועי ואמין ללקוחות הרשת כי אצלנו, באנגלו סכסון הבלעדיות היא לא רק לנכסים.

שיתופי פעולה פנים רשתיים - מודל הבלעדיות האזורית מקדם הלכה למעשה את שיתוף הפעולה בין סניפי ויועצי הרשת בישראל.

מעטפת מקצועית עד להצלחה - עזרה , סדנאות וליווי מתמשך של מגוון אנשי מקצוע מובילים במגוון תחומים, שיווק, הדרכה, כספים ועוד. כל זאת בכדי לוודא שהזכיין והסניף מצליחים למצות את מלוא הפוטנציאל האזורי לשביעות רצון הזכיין והנהלת הרשת.

פלטפורמות שיווק ייחודיות - כלי שיווק ופלטפורמות ייחודיות ברמה הארצית עומדים לרשותם של זכייני רשת אנגלו סכסון.

אפליקציה פנים ארגונית - האפליקציה מנגישה כלי עבודה ליועצים, מחשבונים, תוכן מקצועי, חתימה דיגיטלית, כלי בינה מלאכותית, תחרויות, קישורים לאתרים חשובים, מידע חדשותי רלוונטי לתחום התיווך ובמקביל מחברת בין כלל עובדי הרשת בתחרויות ודירוגים. כמו כן באפליקציה קיים אזור אישי לכל יועץ בו ניתן לראות את תעודות ההצטיינות האישיות והעסקאות אשר ביצע.

* אנגלו סכסון שיווק - מחלקת שיווק צמודה ומקצועית שתקשיב לך ולצרכים העסקיים שלך וביחד איתך תכתוב ותפיץ את הסיפור היצירתי והנכון לקידום העסק שלך אל מול הלקוחות הפוטנציאלים באזור, במיקום, בזמן ובצורה שישפיעו עליהם באופן המדוייק ביותר.

*בכפוף להסכם ההתקשרות

חשוב לציין כי אין אנו מוכרים זכיינויות, אנו מעוניינים בשותפים המתאימים למודל ולאופייה הייחודי של הרשת.


לבדיקה ראשונית להתאמה לזכיינות באנגלו סכסון לחץ כאן 

"נכון שאנחנו עוסקים בנדל"ן, אבל אנשים הם העסק שלנו".שאלות ותשובות

שאלה מצויינת, רשת אנגלו סכסון הינה הרשת הישראלית הוותיקה ביותר במדינה אשר פועלת "להיות הבחירה הראשונה לנדל"ן יד שנייה" כל זאת תוך הקפדה על ערכי הליבה אשר מאפיינים אותה מזה 60 שנים,  אמינות ויושרה ,שקיפות ומקצועיות. 

כזכיין של אנגלו סכסון תהנה מבלעדיות אזורית שתשמור על היכולת שלך לממש את הפוטנציאל האזורי באופן אופטימלי, מותג חזק וותיק בעל ערכים חיוביים בקרב קהל הלקוחות, מערכות טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות לקידום העסק שלך, מערך הדרכות הטוב והמקצועי בישראל ושיתופי פעולה פנים רשתיים בין זכייני הרשת.

שאלה מצויינת וטוב שנשאלה. זכיינות בתחום התיווך בכלל ובאנגלו סכסון בפרט איננה מתאימה לכל אחד. בכדי לבדוק את התאמתך, הינך מוזמן למלא את השאלון לזכיין ואנו נדאג ליצור עמך קשר. בהצלחה.

ובכן , באופן עקרוני אין אנו מוכרים זכיונות. אנו מעוניינים בשותפים המתאימים למודל ולאופייה הייחודי של הרשת. אם נתייחס לשאלתך , אין עלות ישירה לקבלת זיכיון באנגלו סכסון.

מודל העמלות של יועץ באנגלו סכסון נקבע ישירות מול הזכיין המקומי בו יעבוד היועץ ומבוסס על חלוקת אחוזים מעמלת התיווך.

שאלה מצוינת , ישנם הרבה יתרונות , מהדרכות מקצועיות , כלים טכנולוגיים ייחודיים המשלבים בינה מלאכותית ומהווים יתרון תחרותי משמעותי, מותג חזק שפותח דלתות ובלעדיות אזורית המשמרת את כוחו של הזכיין ויועציו למיצוי הפוטנציאל האזורי תוך יצירת שיתופי פעולה מלאים עם כלל הסניפים בארץ.

כן, בוודאי, באנגלו סכסון פועלים רק יועצי נדל"ן בעלי רשיון תיווך, במידה ואין לך רישיון תיווך, אל דאגה , נדאג לעזור לך ולהכין אותך למבחן :)

אתר זה משתמש בעוגיות