Office in Derech Menachem Begin, 32, Tel Aviv-Yafo

Office in Derech Menachem Begin, 32, Tel Aviv-Yafo

11,956,800 ₪
848 Sqm
Floor 16
About the property
Office
848 Sqm
Floor 16 of 26
01/01/2019
Property description
המשרדים ברמת מעטפת, בשטח של 848 מ"ר ממוקמים במשולש הגדול. ניתן לחלוקה של 2 – 3 יחידות משרדים עצמאיות. הנכס כולל: 5 חניות בודדות, 3 חניות כפולות, מחסן בשטח של 30 מ"ר. * אכלוס צפוי ב 2019. מחיר מבוקש: 14,100 ₪ למ"ר.
AI Info

More Properties - Tel Aviv - Center