Industrial Building in City Center, Tel Aviv-Yafo

Industrial Building in City Center, Tel Aviv-Yafo

72,000 ₪
720 Sqm
Floor קרקע
About the property
Industrial Building
720 Sqm
Flexible
Property description
להשכרה אולם / מרתף במרכז תל-אביב שטח אולם מרתף 720 מ"ר נטו. כניסה ראשית רחבה + כניסה משנית ברחוב אמסטרדם מתאים לחדר כושר מחיר 100 ש"ח למ"ר+מע"מ נכס מס' 17690
AI Info

More Properties - Tel Aviv - Center