Office in Kiryat Arye, Petah Tikva

Office in Kiryat Arye, Petah Tikva

33,000 ₪
600 Sqm
About the property
Office
600 Sqm
Flexible
Property description
בקריית אריה פ"ת על ציר אם המושבות מרחק הליכה מהרכבת להשכרה 600 מ"ר משרדים ברמת מעטפת בבניין משרדים חדיש ומפואר חניה בשפע, מחיר 55 ₪ למ"ר נכס 19251
AI Info

More Properties - Tel Aviv - Center