אודות אנגלו סכסון נדל"ן

רשת התיווך המובילה בישראל

רשת אנגלו-סכסון הינה הרשת המוכרת והוותיקה בישראל בתחום שיווק ותיווך נדל"ן. הרשת מציינת השנה 60 שנים להיווסדה ודומה שהפכה לחלק מנוף חיינו בישראל. רשת אנגלו-סכסון, פועלת באמצעות רשת זכיינים עצמאיים בעלי בלעדיות טריטוריאלית, כרשת ארצית המשווקת והמתווכת את כל סוגי הנכסים: קרקעות, בתים, דירות יוקרה, דירות, מבני תעשייה, משרדים, מסחר, מחסנים, חנויות.

החברה שהוקמה בשנת 1964 ע"י דייב בלומברג ז"ל, מונה כ-70 סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ. עובדי הרשת ומנהליה נהנים ממטרייה מקצועית ושיווקית, החל מהכשרה והדרכה, במכללת אנגלו-סכסון, המהווה את בית-הספר המקצועי ביותר בתחום לימודי נדל"ן ותיווך, דרך ליווי מקצועי שוטף וכלה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים - כל מה שדרוש כדי להבטיח מענה מקצועי מושלם לצרכי לקוחותינו. 

רשת אנגלו-סכסון מספקת לכל סניפיה, מעבר לבלעדיות הטריטוריאלית, מעטפת שיווק ארצית, שירותי יחסי ציבור ופרסום וסיוע בפיתוח ארגוני וביצירת ערוצי תקשורת מתקדמים בתוך הרשת ועם לקוחות - כל הדרוש כדי להדריך ולגבש את הפעילות המקצועית של הזכיינים ברחבי הארץ, בכלים המתקדמים והאפקטיביים ביותר!

אנגלו סכסון מוכרת על ידי SUPERBRANDS העולמית כמותג על.אודות אנגלו סכסון

הערכים שלנו

אמינות, איכות ומקצוענות

הרשת מעמידה לשרות לקוחותיה מגוון שירותים משלימים, כמו ניהול נכסים לבעלי דירות המעוניינים שנכסיהם ישווקו וינוהלו ברמה גבוהה, יעוץ משכנתאות ללקוחות הרוכשים דירה ומעוניינים בליווי צמוד ומקצועי ויעוץ וליווי למשקיעי הנדל"ן המבקשים ליהנות מההיצע הגדול של הרשת ומהידע העשיר שהצטבר בתחום זה במשך 60 שנים. אנגלו סכסון נהנית ממוניטין של אמינות, איכות ומקצוענות. בתחום שיווק ותיווך נדל"ן אנגלו-סכסון הינה המותג החזק ביותר עם 84% מודעות כלל ארצית בלתי נעזרת בקרב לקוחות נדל"ן בישראל (עפ"י סקר גיאוקרטוגרפיה).

האמינות והמוניטין של אנגלו סכסון, מבוססים על ניסיון מקצועי, ידע, סטנדרטים גבוהים, אמינות וכמובן על צוות איכותי של מומחים בנדל"ן. אנגלו סכסון משמרת את שמה הטוב ומקפידה לתת מענה מקצועי ומהיר לקהל לקוחותיה ושירות חסר פשרות. 

החזון של הרשת: נכון, אנחנו עוסקים בנדל"ן אבל אנשים הם העסק שלנו, עומד בבסיס העשייה של עובדי הרשת בשגרה היומיומית, ומכוון את כלל בעלי התפקידים במשימות היום יום, העומדות על הפרק. 

יושרה

רשת אנגלו סכסון פועלת ביושר והגינות בכל תחומי פעילותה, תוך הקפדה על מערכת יחסים אמינה וישרה עם קהל הלקוחות.

שקיפות

רשת אנגלו סכסון פועלת לקידום הנגשת המידע ללקוח ביושרה ובהגינות בכל תחומי פעילותה.

מחוייבות לאיכות ומצויינות בשירות

להיות ארגון לומד, הקשוב לצורכי לקוחותיו ופועל להטמעתם.

אנשים לפני עסקים

ברשת אנגלו סכסון, האדם הוא במרכז ורק לאחר מכן, כל היתר!

נאמנות

ללקוח, למקצוע ולמותג, לאורך כל הדרך.

ציר זמן

2023
הפך עו"ד נובוטני רון לבעל השליטה בחברה
2021
גדלה הרשת לכ- 70 סניפים
2010
רכש רונן שטרית את השליטה ברשת
2006
רכשה אפריקה ישראל את אחזקותיה של מגדל
1992
מכר בלומברג את חלקו לחברת אפריקה-ישראל ולמגדל
1977
גדלה הרשת לכ- 20 סניפים
1969
ורנר לובל הצטרף לדייב בלומברג ושימש כמייסד שותף לסניפי ירושלים והדרום
1964
החברה הוקמה על ידי דייב בלומברג

שאלות ותשובות

עבור רוב האנשים קנייה ומכירה של דירה הן פעולות שיבצעו פעם או פעמיים בחייהם והמשמעות שלהן היא עצומה. לא פעם מדובר בהשקעת רוב ההון הפרטי, ולכן כדאי לצאת לדרך כזו עם ליווי צמוד של אדם מקצועי ומומחה בתחום הנדל"ן. יועץ הנדל"ן (מתווך) הוא אדם שהתמקצע בייעוץ ובתיווך נדל"ן. הוא מצוי בהיבטים המסחריים והחוקיים של עסקאות הנדל"ן, הוא מכיר היכרות רבת שנים את העיר/היישוב שבהם הוא פועל, ומבין את צורכי הלקוחות. יועץ הנדל"ן מלווה את הלקוח מהשלבים הראשונים של התהליך ועד לשלב המו"מ וסגירת העסקה, וחוסך לו זמן, כסף וכאב ראש. הניסיון של יועץ הנדל"ן והמקצועיות שלו הופכים את עסקת הרכישה/קנייה/השכרה/שכירה למהירה יותר וזולה יותר. יועץ נדל"ן מקצועי יידע גם לסייע בשלב המו"מ ולעזור לשני הצדדים להגיע להסכמה ולסגור את העסקה כששניהם מרוצים. עבור מוכר הנכס מסנן יועץ הנדל"ן את המתעניינים וחוסך לבעל הנכס זמן רב. יועץ הנדל"ן מסייע ומייעץ בסידור הנכס באופן שיקדם את המכירה, וחושף אותו בכל הערוצים האפשריים, וכמובן עוזר בהבנת ההליכים הביורוקרטיים הכרוכים במכירה ובשלב המו"מ. גם בקניית נכס חוסך יועץ הנדל"ן זמן יקר לקונים. היכרותו עם הסביבה, עם הנכסים המוצעים למכירה ועם המחירים עוזרת לו להתאים את העסקה המתאימה לקונה – עסקה המשלבת בין הנכס שהוא שואף לרכוש לבין התקציב שלו. יועץ נדל"ן מקצועי יודע גם לזהות עסקאות איכותיות, לעומת כאלה שעדיף לא לגשת אליהן. כאשר מדובר בהשכרת נכס, חשוב שהשוכרים יהיו דיירים אמינים, שיוכלו לשלם את החשבונות, לשמור על הבית, וכמובן, יעמדו בתשלומים. יועץ הנדל"ן יודע לסנן את האנשים הפחות מתאימים, ולהביא לנכס רק את מי שיתאימו למשכיר, ומהם הביטחונות שכדאי למשכיר לקבל כדי שיוכל להגן על הנכס שלו. לסיום, חשוב לדעת לבחור ביועץ הנדל"ן המתאים – יועץ שעבר הכשרה ומחזיק ברישיון מתווך מוסמך. יועצי הנדל"ן השייכים לרשתות הגדולות נהנים גם מהדרכות והעשרה מקצועית באופן שוטף, ולכן יש להם את הכלים והמידע המתקדמים ביותר.

אנשים רבים ממהרים לחתום על זיכרון דברים כדי להבטיח לעצמם את הקנייה או המכירה של הנכס. אולם חשוב לדעת שזיכרון דברים הוא מסמך מחייב, וכאשר מופיעים בו פרטים המתייחסים לזהות הצדדים והנכס, מחירים ומועדי תשלום הוא נחשב כחוזה לכל דבר. גם לענייני מסים נחשב מועד חתימת זיכרון הדברים כמועד הקובע, ולפיו יש לשלם את מס השבח ואת מס הרכישה. אם בכל זאת מעוניינים לחתום על זיכרון דברים, רצוי להכניס בו הסתייגויות המאפשרות לבטלו במקרה שלא ייחתם חוזה בין הצדדים

בדיקת רישום הנכס בטאבו היא בדיקה פשוטה וזולה, שנותנת תמונה טובה של מצב הבעלות על הדירה והרישום שלה. מומלץ מאוד לבצע את הבדיקה כבר בשלב מוקדם של המו"מ על הקנייה. מה כדאי לבדוק בנסח הטאבו? ראשית חשוב לבדוק את הבעלות על הנכס, מי רשום כבעלים, האם יש חכירה על הנכס, עיקול, שיעבוד או משכון. בנסח הטאבו אפשר לראות גם מצבים שבהם חלות על הנכס התחייבויות שונות והערות אזהרה, למשל, לטובת הבנק או לטובת רוכש אחר, או התחייבות מתוקף הסכמי שיתוף או הערה על הצורך בהסכמה של צד נוסף למכירה

ישנם לא מעט הבדלים בבין רשת אנגלו סכסון למתחרים, אבל ישנם שני הבדלים מהותיים:

  1. בלעדיות טרטוריאלית לזכייני הרשת - בכל עיר ניתן זיכיון לזכיין אחד בלבד בכדי למנוע קניבליזציה פנים ארגונית, לשמר את מלוא הפוטנציאל העסקי הטריטוריאלי לזכיין אחד בלבד ולדאוג  למתן שירות מקצועי ואמין ללקוחות הרשת.
  2. ערכי הליבה - תפיסת הייסוד ש "נכון שאנו עוסקים בנדל"ן אבל אנשים הם העסק שלנו" מחייבת את יועצי ומנהלי הרשת למתן שירות הוגן , מקצועי , איכותי ואמין.

הנהלת אנגלו סכסון

רון נובוטני
רון נובוטני
עו"ד | בעלים ומנכ"ל
מייסד טריגו חברה להשקעות ושיווק נדל"ן בע"מ. בעל ניסיון של למעלה מ 15 שנים בתחום הנדל"ן.
עמית יוחאי
עמית יוחאי
רו"ח | משנה למנכ"ל
בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הכספים, כיהן בחברות המובילות במשק בתחום הכספים, בתחום הנדל"ן מעל 5 שנים.
עופר  שר
עופר שר
משנה למנכ"ל
עופר שר, בעל ניסיון של מעל 20 שנים בתחום השיווק, כיהן בחברות מובילות במשק בתפקידי שיווק בכירים. בתחום הנדל"ן מעל 5 שנים.
אנה פטרוב
אנה פטרוב
מנהלת חשבונות
דוד  לוי
דוד לוי
מנהל מקצועי
דוד לוי, עוסק בתחום תיווך הנדל״ן והמכירות למעלה מ- 25 שנים, מתוכם כ- 17 שנים זכיין במספר סניפים ברשת אנגלו סכסון.
דנית גאון
דנית גאון
עו"ד | יועצת משפטית
בוגרת משפטים (LL.B) ובוגרת מדעי החברה (B.A.)
אתר זה משתמש בעוגיות