אודותינו

רשת התיווך המובילה בישראל

רשת "אנגלו-סכסון" הינה הרשת המוכרת והותיקה בישראל בתחום שיווק ותיווך נדל"ן. הרשת מציינת השנה 56 שנים להיווסדה ודומה שהיא חלק מנוף חיינו בישראל. רשת "אנגלו-סכסון", מקבוצת שטרית אחזקות, פועלת באמצעות רשת זכיינים עצמאיים, כרשת ארצית המשווקת והמתווכת את כל סוגי הנכסים: קרקעות, בתים, דירות יוקרה, דירות, מבני תעשייה, משרדים, מסחר, מחסנים, חנויות.

החברה שהוקמה בשנת 1964 ע"י דייב בלומברג ז"ל, מונה כ-80 סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ. עובדי הרשת ומנהליה נהנים ממטרייה מקצועית ושיווקית, החל מהכשרה והדרכה, במכללת אנגלו-סכסון, המהווה בית-הספר המקצועי ביותר בתחום לימודי נדל"ן ותיווך, דרך ליווי מקצועי שוטף וכלה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים - כל מה שדרוש כדי להבטיח מענה מקצועי מושלם לצרכי לקוחות בתחום הנדל"ן.

רשת "אנגלו-סכסון" מספקת לכל סניפיה מעטפת שיווק ארצית, שירותי יחסי ציבור ופרסום ויסיוע בפיתוח ארגוני וביצירת ערוצי תקשורת מתקדמים בתוך הרשת ועם לקוחות - כל הדרוש כדי להדריך ולגבש את הפעילות המקצועית של הזכיינים ברחבי הארץ, בכלים המתקדמים והאפקטיביים ביותר!

צוות אנגלו סכסון בשנות ה- 70

בתמונה - צוות אנגלו-סכסון בתחילת שנות ה- 70. 

אמינות, איכות ומקצוענות

הרשת מעמידה לשרות לקוחותיה מגוון שירותים משלימים, כמו ניהול נכסים לבעלי דירות המעוניינים שנכסיהם ישווקו וינוהלו ברמה גבוהה, יעוץ משכנתאות ללקוחות הרוכשים דירה ומעוניינים בליווי צמוד ומקצועי ויעוץ וליווי למשקיעי הנדל"ן המבקשים ליהנות מההיצע הגדול של הרשת ומהידע העשיר שהצטבר בתחום זה. הרשת מעניקה את שרותיה לזכיינים תמורת תמלוגים, אך אינה שותפה בעסקיהם ורווחיהם. אנגלו סכסון נהנית ממוניטין של אמינות, איכות ומקצוענות. בתחום שיווק ותיווך נדל"ן אנגלו-סכסון הינה המותג החזק ביותר עם 84% מודעות כלל ארצית בלתי נעזרת בקרב לקוחות נדל"ן בישראל (ע"פי סקר גיאוקרטוגרפיה).

האמינות והמוניטין של "אנגלו-סכסון" מבוססים על ניסיון מקצועי, ידע, סטנדרטים גבוהים, אמינות וכמובן על צוות איכותי של אנשי נדל"ן. אנגלו סכסון משמרת את שמה הטוב ומקפידה לתת מענה מקצועי ומהיר ללקוחותיה ושרות ללא רבב.  

 

 

 

שאלות ותשובות

תשובה עבור דף אודותינו