הצהרת נגישות
21.05.2024

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

קבוצת אנגלו סכסון ("החברה"), מייחסת חשיבות רבה להתאמת שירותיה של החברה לאנשים עם מוגבלויות שונות, בין השאר מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע, ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות ליהנות מחוויית ביצוע עסקאות באמצעות קבוצת אנגלו סכסון או זכייניה.

בהתאם לאמור, החברה משקיעה משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט ועמודיו, כמו גם בנגישות בקרב סניפי הרשת, תוך שהחברה מוצאת חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל גולשי האתר, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

בהצהרה זו מפורטים, בין היתר, פעולות והסדרי הנגישות אותם ביצעה החברה.

אנו ממשיכים ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות שירותי החברה ואת נגישות האתר בפרט, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים והתכנים באתר, ומכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם.

 אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר עם רכזת הנגישות – עו"ד דנית גאון, בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. ובכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח. פרטי יצירת קשר נמצאים בסוף מסמך הצהרת הנגישות תחת סעיף – יצירת קשר.

החברה רואה חשיבות רבה בהענקת שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכולם, אולם תשומת לבכם כי ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שמופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים –   וייתכן שתוכן כאמור אינו הונגש במלואו.

נבהיר כי החברה אינה אחראית לתוכן האמור או להנגשתו, אך נשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע לכם לפנות לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (מבלי שנוכל להתחייב שאותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככך ונדרשות, על פי דין).

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות) התשע”ג-2013 (להלן- התקנות) מחייבות הנגשה של אתר אינטרנט המספק שירות או מידע ציבורי. מכוח סעיף 35 לתקנות, ולאור העובדה כי החברה עומדת בהגדרה של “ספק שירות ציבורי”, האתר של החברה תואם את המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. 

האתר נבדק ונמצא מתאים לצפייה בדפדפנים Chrome, Firefox ו- Internet Explorer. , כמו גם לשימוש בטלפון הסלולרי. האתר מספק נגישות פונקציונאלית ברמה גבוהה לרכיבים ולמידע תוך שימת דגש על נגישות מהמקלדת ועיצוב נגיש.

אתר זה משתמש בתוסף נגיש לי לשם מטרה חשובה זו, והשימוש בתוסף כפוף לתנאי הרישיון המצורפים אליו.

במידה ובעת הגלישה באתרינו נתקלתם במגבלה המונעת את השימוש באתר, נשמח אם תפנו אלינו באחת מדרכי יצירת קשר, המפורטות תחת סעיף "יצירת קשר" בסוף מסמך הצהרת הנגישות. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך! על מנת שנוכל לטפל בעניין. 

הנחיות שימוש בתוסף

לאחר הלחיצה על כפתור הנגישות ייפתחו בפניכם תפריטי תוסף הנגישות, באמצעותם תוכלו:

o לשנות את גודל הטקסט

o לשנות את צבעי האתר

o לשנות את תצוגת האתר

o לסמן קישורים וכותרות באתר

o להגדיל ולהקטין את תצוגת האתר (זום)

o לשנות את גופן האתר לקריא

o לעצור הנפשות (אנימציות) באתר

o להאזין לטקסט חלופי עבור תמונות באמצעות תוכנת הקראה

o להאזין למספרי טלפון באמצעות הקראה קולית

o לשנות את סמן העכבר

o לנווט בין אפשרויות התוסף באמצעות המקש Tab (וגם Shift+Tab) והפעלתן באמצעות המקש Enter

התוכנה פועלת בדפדפן הפופולריים: Chrome בכפוף לתנאי היצרן. גלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום.

למרות המאמצים שהושקעו בפיתוח תוסף זה, ייתכנו מצבים שבהם לא תהיה לו אפשרות להנגיש חלק מתכני האתר, כגון תכנים המוצעים דרך גורמי צד שלישי (כדוגמת YouTube, תכנים מוטמעים מאתרים אחרים וכדומה). חשוב לציין שתוסף נגיש לי נמצא בפיתוח מתמיד על מנת להשתפר ולעמוד בתקני הנגישות העדכניים ביותר).

יידוע כלל עובדי החברה – הוראות החוק הובאו לידיעת כלל עובדי החברה אשר הודרכו בנושא, וניתן דגש לאיסור אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, מתן שירות נגיש, וביחס להסדרי הנגישות של החברה ללקוחות וללקוחות פוטנציאלים עם מוגבלות.

הסדרי הנגישות בסניפי הרשת

הטבלה שלהלן מרכזת את הסדרי הנגישות הקיימים בכלל סניפי אנגלו סכסון, כולל פירוט של סוגי הנגישות השונים:

הסדרי נגישות סניפי אנגלו סכסון

יצירת קשר

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח אם תדווחו לנו ואנחנו נדאג לתקן בהקדם. דרכים ליצירת קשר:

באמצעות טלפון 09-9549461

באמצעות מייל [email protected]

באמצעות לינק להשארת הודעה: 

עמוד צור קשר באתר

הצהרה זו עודכנה לאחרונה בתאריך 7.9.23

רכזת נגישות : עו"ד גנית גאון 
אתר זה משתמש בעוגיות