לימודי תיווך - הסבר

לחצו כאן ועברו לאתר החדש של מכללת אנגלו סכסון, בו תוכלו להירשם לקורסים ישירות

בימים עברו יכול היה כל אדם שחפץ בכך להכריז על עצמו כמתווך, לפתוח משרד תיווך ולקחת תחת חסותו נכסים להשכרה ומכירה, לתווך בין עסקאות ולפעול כרצונו, ללא פיקוח משמעותי.
עובדה זו הובילה לעיתים, למרבה הצער, לעוגמת נפש והפסדים כספיים, כאשר מי שהציג עצמו כמתווך התגלה כלא מקצועי וחסר ידע בתחום, או במקרים בעיתיים יותר כלא הגון ועוסק במרמה.

במטרה לשים סוף להתנהלות חובבנית ולא מסודרת של אנשי תיווך, חוקק חוק המתווכים (1997) הקובע בין היתר, כי כל אדם הרוצה לעסוק בתיווך חייב ברישיון תיווך. בכדי לבצע חוק זה הקים משרד המשפטים יחידה מיוחדת - רשם המתווכים.
כחלק מתפקידיו, אחראי רשם המתווכים על מבחן התיווך- תנאי הכרחי לקבלת הרישיון -  וכן חידושו, שלילתו, הקפאתו של הרישיון וכיו"ב וניהול מאגר שמי של מתווכים מורשים וחשיפת מאגר זה לציבור הרחב.
ניתן לגשת למבחן ללא הכנה רשמית מוקדמת, אך כדי לעבור אותו בהצלחה ובכדי להיות מקצוען בתחום, כדאי ומומלץ לגשת ל- קורס הכנה למבחן התיווך.

לחצו כאן ועברו לאתר החדש של מכללת אנגלו סכסון, בו תוכלו להירשם לקורסים ישירות


חשוב לבחור בקורס מקצועי ואיכותי המועבר על ידי חברה מוכרת וידועה בתחום, כזה שבזכותו תוכלו לעבור את מבחן רשם המתווכים כבר בפעם הראשונה ולהתחיל לעבוד מיד.
אנגלו-סכסון, רשת הנדל"ן הוותיקה והגדולה בישראל, גאה להציג קורס מתווכים מקצועי ומקיף ביותר כהכנה לבחינת רשם המתווכים.

לדף מידע אודות קורס הכנה לבחינת רשם המתווכים של רשת אנגלו-סכסון לחץ כאן.

לאחר קבלת הרישיון, ניתן להשתלב במשרד תיווך קיים או לפתוח משרד תיווך חדש.
למעוניינים תינתן האפשרות להשתלב ברשת אנגלו-סכסון כמתווכים מתחילים.
לרשימת משרדי אנגלו-סכסון ברחבי הארץ לחץ כאן.
 
שימו לב! מקצוע התיווך הינו מקצוע חופשי (פרילנס), כלומר – אין בסיס או הכנסה קבועה, וההכנסה בפועל נגזרת מהיקף העסקאות שאתם מצליחים להוציא לפועל.
מסיבה זו חשוב להמשיך ולהתפתח בתחום ואף לקחת קורסי המשך.
 
להלן מספר קורסי המשך שניתן לקחת לאחר קבלת רישיון התיווך:

קורס תיווך מעשי – שיווק ומכירות
אז הוצאת רישיון, אבל מה עכשיו?
קורס מזורז זה ילמד אותך איך להצליח בתחום ומיועד למתווכים חדשים המעוניינים לעבוד לבד או במשרד קטן.
הקורס בנוי מ-5 מפגשים (35 ש"א) בהם לומדים על עבודת המתווך בפועל הכוללת:
ניהול זמן, ניהול משימות, מיתוג אישי, אזור התמחות, מרכז קשרים, מאגרי מידע, גיוס נכסים, השגת בלעדיות, ניהול קונים, מיומנויות מכירה, טיפול בהתנגדויות ועוד.
המרצים בקורסים הינם מאמנים (קואצ'רים) ותיקים מתחום השיווק והמכירות.
לדף מידע אודות קורס שיווק ומכירות של רשת אנגלו-סכסון לחץ כאן.

קורס תיווך מעשי – קריירה בנדל"ן
קורס זה הינו קורס חובה לסוכני אנגלו-סכסון ולכל מתווך שרוצה ללמוד את שיטות העבודה של רשת התיווך הותיקה בארץ. לא סתם נאמר: "שחושבים תיווך, חושבים אנגלו-סכסון". בזכות הידע הנרכש בקורס זה, סוכני הרשת מגיעים להישגים הטובים שלהם ומצליחים לשגשג גם בתקופת מיתון.
הקורס בנוי מ-15 מפגשים (60 ש"א) בהם לומדים לעומק על עבודת המתווך המתוחכם הכוללת:
בניית תוכנית יעדים, ניהול זמן, ניהול משימות, מיתוג אישי, אזור התמחות, מרכז קשרים, מאגרי מידע, גיוס נכסים, השגת בלעדיות, פרסום, ניהול קונים, מיומנויות מכירה, שיחת טלפון מנצחת, הובלת שיחת המכירה, טיפול בהתנגדויות, סגירת עסקה, סימולציות ועוד.
המרצים בקורסים הינם מאמנים (קואצ'רים) ותיקים מתחום השיווק והמכירות.
לדף מידע אודות קורס קריירה בנדל"ן של רשת אנגלו-סכסון לחץ כאן.

קורס תיווך עסקי – לטיפול במשקיעים ויזמים
חלק נכבד מהלקוחות הפוטנציאליים של המתווך הינם משקיעים ויזמים המעוניינים למנף את הונם האישי בתחום הנדל"ן. בכדי לדעת לטפל באוכלוסיה משמעותית זו, שחלקה הגדול יכולים להיות לקוחות חוזרים ובעלי מידע מקדים אודות לקוחות קצה נוספים, בנינו קורס מיוחד המלמד את השפה והמחשבה הנד"לנית של אותה אוכלוסיה.
הקורס בנוי מ-12 מפגשים (48 ש"א) בהם לומדים לעומק על אפשרויות ההשקעה בנדל"ן, עסקאות השבחה, עסקאות אקזיט, נדל"ן מניב, מימון השקעות אם בנקאי ואם חוץ-בנקאי, הגדלת זכויות בניה, מיסוי כולל רכישה, שבח, מכירה ושכירות, חישובי תשואה, ריביות והיוון, חקר שוק, ניתוח תב"ע, תהליך השבחה כולל הערכת עלויות, חומרי גלם ועבודה מול בעלי מקצוע, תכנון פיננסי, טבלת ניתוח רגישויות של משתני עסקת נדל"ן, תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות אורבנית.
המרצים בקורסים הינם משקיעים ויזמים מובילים בתחום.
לדף מידע אודות קורס לטיפול במשקיעים ויזמים של רשת אנגלו-סכסון לחץ כאן.

אתר זה משתמש בעוגיות