קרטונים למעבר דירה

כל הטיפים למציאת קרטונים למעבר דירה

כשאתם מחשבים את ההוצאות הכלכליות הכרוכות במעבר דירה, סביר להניח שאתם לוקחים בחשבון את כל ההוצאות הברורות ביותר בהכנת התקציב: חברת הובלות, רכישת מספר רהיטים חדשים, מוצרי חשמל ואולי אף שירותי ניקיון וצבע.

אך מה לגבי קרטונים לאריזת תכולת הדירה? מעבר דירה מצריך קרטונים וארגזים חזקים שיכולים להתמודד עם כל סוגי המשקל מבלי להתפזר או להתפרק במשאית ההובלות. תוכלו לרכוש גם חבילת נייר אריזה, המכילה 250 גיליונות לעיטוף כלי מטבח, במקום להשתמש בעיתונים ישנים אשר יחייבו אתכם לשטוף את כל הכלים. עם תכנון נכון מראש, מספר ימים לפני תאריך המעבר, תוכלו לארוז בנוחות ובבטחה את תכולת הדירה.

הפתרון הפשוט, המהיר והזמין ביותר: קניית קרטונים און ליין

חנות מקוונת מספקת מגוון נרחב של ארגזי קרטון חדשים, כמו גם כלים וחומרי אריזה. כאן תוכלו להשיג מגוון נרחב של קרטונים באיכות גבוהה המתאימים לאחסון והובלה, במחירים זולים, ללא לחץ למציאת הכמות המספקת של הקרטונים הדרושים למעבר הדירה, ללא הטרחה הכרוכה בשוטטות ברחובות למציאת קרטונים. תוכלו לרכוש את ציוד האריזה החדש מנוחות ביתכם בכל עת שתרצו ולקבל משלוח עד פתח הבית.

חנויות לציוד משרדי

חנויות לציוד משרדי מפזרות בקרבת החנות קרטונים רבים, וזוהי שיטה מצוינת למציאת מספר קרטונים איכותיים.

מומלץ לבקש מבעלי החנות קרטונים שהכילו מדפסות או חבילות נייר, שכן הם חזקים ויכולים להכיל כלי מטבח, ספרים ותקליטורים. לחלק מהקרטונים יש מכסים, כך שכל שנותר הוא לאטום אותם עם סרט הדבקה חזק.

 

חנויות ספרים

ספרים נשלחים בקופסאות מכל הצורות והגדלים, אך ברוב המקרים יש להם דבר אחד במשותף: הם חייבים להיות חזקים, היות והספרים כבדים ומצריכים קרטון דו גלי חזק במיוחד.

רוב חנויות הספרים מקבלות משלוחים פעם בשבוע, ומומלץ לשאול את בעלי החנויות לגבי קרטונים אותם ניתן לקחת.

מציאת קרטונים מחוץ למסעדות

מסעדות מקבלות משלוחים של ירקות ופירות, בקבוקי משקה, ומזונות ארוזים המועברים באופן קבוע. קרטונים של מסעדות המכילים בקבוקי זכוכית ופחיות נחשבים לחזקים במיוחד, וקרטונים המעבירים מזונות ארוזים, נהדרים לאריזת צמחים, מוצרי טואלטיקה, בגדים וחפצים קלים אחרים.

יש לבדוק היטב את הקרטונים שכן חלק מהמסעדות אורזות בהם מאכלים מטוגנים, ולכן חשוב לבדוק שהקרטונים יבשים, נקיים, ונטולי ריחות לוואי. אפשרות זו היא הכי פחות מומלצת וגם הכי פחות נעימה. רכישת חבילת מעבר דירה כיום תעלה לכם בין 180 ₪ המתאימה לדירת 2 חדרים ועד כ-450 ₪ לדירת 4 חדרים. היום ואנחנו לא עברים דירה מידי חודש, אלא לפחות אחת לכמה שנים קרו לוודאי שיהיה זה נוח לרכוש הכל חדש נקי ומותאם במיוחד למעבר דירה.

חנויות מכולת וסופרמרקטים

לפני המעבר, מומלץ לשאול את בעל חנות המכולת המקומי מתי הוא מקבל משלוחים, ואם ניתן לקחת את הקרטונים. גם מחוץ לסופרמרקטים ניתן למצוא קרטונים רבים, אך מומלץ לבדוק את איכותם, שכן קרטונים המכילים פירות וירקות או מזונות טריים, נוטים להיות מחוררים על מנת לאפשר חדירת אוויר ומניעת ריקבון המוצרים.

בתי מרקחת וחנויות פארם

בתי מרקחת מקבלים משלוחים גדולים אחת לשבוע, ומומלץ לשאול את בעל החנות מתי עתיד להגיע המשלוח, וכך למצוא קרטונים באיכות טובה בכל הגדלים. באופן כללי הצגנו לכם את כל האפשרויות, אך יש לקחת בחשבון שכיום רוב הקרטונים מאוחסנים בתוך כלובים של חברת מחזור כזו או אחרת ולא בטוח שיתאפשר לכם לקחת משם, אבל תמיד אפשר לשאול ולבדוק.

 

 

אתר זה משתמש בעוגיות