סיפור ההצלחה של ברניס - סניף רעננה

למרות שישנם אתגרים רבים, כמו בכל תחום, קריירה בתחום הנדל"ן היא מתגמלת מאוד. לא רק שקיימת האפשרות להרוויח טוב, יש גם את החופש להיות עצמאיים, לבנות קשרים ענפים וליהנות מהזדמנויות תעסוקה רבות ומגוונות. את כל זאת ועוד הבינה ברניס סקס, יועצת נדל"ן של אנגלו סכסון סניף רעננה, שהפכה את הקלפים שחולקו לה ליד מנצחת, והחיים שלה הפכו לסיפור הצלחה בזכות עבודתה בתחום.

מדרום אפריקה לאנגלו סכסון

ברניס סקס נולדה בדרום אפריקה ולאחר שעלתה לארץ ישראל עם משפחתה הבינה כי למען עתיד ילדיה עליה לשים בראש סדר העדיפויות שלה שני דברים: האחד הוא תעסוקה והשני הוא מקום מגורים. תובנה זו הובילה אותה לחפש דירה ומשם הדרך לאנגלו סכסון, רשת תיווך הנדל"ן המובילה בישראל, הייתה קצרה. באנגלו סכסון מצאה גם עבודה כמתווכת. "בדרום אפריקה עבדתי בראיית חשבון" מספרת ברניס "ולא אהבתי את זה כי ביליתי כל היום במשרד סגור. אני מאוד אוהבת להיות בחוץ ואוהבת להיות באינטראקציה עם אנשים. מאוד אהבתי שבמסגרת העבודה היה עלי לקשר בין הקליינטים לבין מה שהם רוצים להשיג".

להפוך את החסרונות ליתרונות

העלייה לארץ חדשה וההסתגלות אליה רצופה לא פעם באתגרים. אולם ברניס ידעה כיצד להפוך את החסרונות ליתרונות. היא התחברה למרכז קליטה ורבים מהלקוחות שלה היו עולים חדשים, מה גם שהיה לה קל יותר לעבוד עם אנשים מחו"ל. "הידיעה שאני עוזרת לעולים חדשים להיקלט בצורה טובה וקלה יותר שמחה אותי" ברניס מספרת, ואכן אותה שמחה לעזור לאנשים, ללוות אותם ולהוביל אותם ביד לכל אורך הדרך ועד למעמד החתימה, אלו הם המאפיינים אשר הפכו אותה לסוכנת מובילה בתחומה. מהר מאוד היא הפכה לסיפור הצלחה והצליחה לבנות לעצמה מוניטין שעבר מפה לאוזן.

שלב שלב בדרך להצלחה

ברניס לא התחילה את דרכה במכירות, כי אם בשכירות. בתחילת הדרך הייתה אמא לילדים קטנים ובחרה להתרכז ולהתמקד בגידולם. "הדבר הכי חשוב לי הוא המשפחה שלי, שאלו בעלי ושלושת ילדיי" אומרת ברניס "והעבודה הזאת אפשרה לי מחד לדאוג לעתידם ומאידך להקדיש להם את הזמן שהם זקוקים לו, אני חייבת לציין כי לולא התמיכה הגדולה של בעלי לא הייתי מצליחה בצורה כזאת". אולם לאחר שהילדים גדלו וברניס התפנתה מעט, באנגלו סכסון התעקשו שהיא תממש את הפוטנציאל שלה במכירות, כי בשכירות היא הפכה למאוד מצליחה. ברניס החליטה ללכת על כל הקופה ובנתה לעצמה קריירה מוצלחת, מספקת ומאוד ממצה. "במסגרת העבודה יצא לי לטוס לכל מיני מקומות בעולם, כמו למשל אנגליה והצלחתי למכור למשקיעים זרים לפחות 15 דירות בישראל".

הצלחה חוצה גבולות

 

ככל שחלף הזמן שמה של ברניס הלך לפניה גם בקרב לקוחות מחו"ל. הסיבה לכך היא האכפתיות והזמינות שברניס הפגינה. ברניס הפכה ידועה בקרב לקוחותיה כאדם אשר שם במרכז כל קליינט וקליינט ועושה הרבה מעבר לתיווך. כך למשל זה לא היה חריג לשמוע שברניס מסכימה לטפל עבור לקוחותיה בנושאים החורגים ממסגרת תפקידה כיועצת נדל"ן ולו רק בגלל הרצון העז שלה לעזור לכל אחד ואחת. תכונות ייחודיות אלו לצד ההשקעה הרבה בעבודה והאהבה לבני אדם באשר הם, הם שהפכו את ברניס ליועצת כל כך מצליחה ואת עבודתה באנגלו סכסון למאוד מהנה ומתגמלת.

אתר זה משתמש בעוגיות