אנשים לפני עסקים

אנשים לפני עסקים

אנשים לפני עסקים

ברשת אנגלו-סכסון מתחייבים לשירות מקצועי אדיב והוגן, כאשר הלקוח וצרכיו הם המובילים את מערכות היחסים בין הרוכשים ליועצי הנדל"ן

נועה הראל, בשיתוף רשת אנגלו-סכסון

יחידים, משפחות, זוגות צעירים – כל מי שעומדים בפני העסקה המשמעותית בחייהם – עלולים למצוא עצמם ניצבים מבולבלים אל מול שפע המידע הקיים באינטרנט. רסיסי המידע – החל בבחירות אלמנטריות כמו אזור מגורים מועדף וכלה בבחירות קטנות אך משמעותיות וחשובות לא פחות כמו באיזו קומה ממוקמת הדירה – לא תמיד מצטברים לכדי תמונה גדולה וברורה. כאן נכנסת רשת אנגלו-סכסון לתמונה. "סוכן או יועץ נדל"ן יגשר על כל אי-הבנה אפשרית בדרך לרכישת דירה ויעזור לצייר את אותה תמונה מלאה שהכרחית בסוג עסקאות רגיש זה", כך מציין רונן שטרית, יו"ר ובעלים של רשת אנגלו-סכסון, שהחל את דרכו ברשת כיועץ נדל"ן לפני כ-25 שנה, וטיפס במעלה הסולם – מיועץ לזכיין של מספר סניפים, עד שבשנת 2010 רכש את החברה. "יועץ נדל"ן, איכותי ילווה את העסקה מהרגע הראשון, יבצע בדיקות הכרחיות, יקשיב לצורכי הלקוחות ויציג את הנכסים המתאימים והנכונים לכל מקרה באופן פרטני". 

רשת אנגלו-סכסון הינה הרשת המוכרת והוותיקה בישראל בתחום שיווק ותיווך נדל"ן. ב-70 הסניפים הפרושים ברחבי הארץ עובדים עשרות ומאות יועצי נדל"ן, כולם פועלים תוך מימוש החזון של הרשת – "אנחנו עוסקים בנדל"ן, אבל אנשים הם העסק שלנו. יושרה, שקיפות והוגנות, נאמנות ומחויבות לאיכות ומצוינות – ערכים אלו ונוספים הם אמת המידה למקצוענות ואיכות ברשת אנגלו-סכסון ובענף כולו". 

חממת נדל"ן לרוכשים

כרשת גדולה, אנגלו-סכסון משתמשים בכוח המותג על מנת לתת מענה מקיף לכל לקוח קצה המבצע את העסקה החשובה והיקרה בחייו. "כשרוכש פוטנציאלי פונה למותג גדול, הוא למעשה מבקש גיבוי מלא. הידע והנסיון של הרשת ויועץ הנדל"ן יסייעו לרוכש לקבל החלטה ולקבל את סל השירותים המשלימים המלא והליווי הצמוד בתהליך", כך מציינת שרית גל, מנהלת הדרכה ארצית ברשת עם רקע של כ-20 שנה כמתווכת. "אם בעבר רוכשים רצו לראות את הנכס בעצמם, היום הם רוצים לקבל את החוויה כולה. הזכיינים ויועצי הנדל"ן ברשת, שחיים ונושמים נדל"ן, מלווים את הלקוחות בכל תהליכי השירות ומחוברים לעסקים המספקים שירותים בכל התחומים, כמעין חממה לרוכשים המכילה בעלי עסקים שמשרתים את הלקוח. תחת קורת גג אחת ניתן למצוא עורך דין, שמאי, יועץ משכנתאות, מעצבי פנים ועוד". 

עוד מציינים ברשת את המודל העסקי הייחודי, המאפשר לספק שירות ברמת איכות גבוהה: "ענף הנדל"ן הוא זירה מאוד צפופה, ולכן אנחנו דוגלים במודל שממקסם את האפשרויות עבור כל לקוח – זכיין אחד לעיר אחת. ברגע שיש בלעדיות טריטוריאלית כזו, לעומת עשרות זכיינים תחת סוכנות נדל"ן אחת, השירות ללקוח לא נפגע. למעשה, כל זכיין/יועץ נדל"ן הוא מומחה גדול באזור קטן".  

ספקים של ידע, מידע ושירות

כחלק ממכלול הערכים המובילים את החברה, ביקשו ראשיה לקחת חלק ולהוביל את אסדרת התחום. צעד ראשון בתחום היה הקמת מכללת אנגלו-סכסון, בית ספר מקצועי אין-האוס בתחום לימודי נדל"ן ותיווך. מתוך ההבנה שכל יועץ נדל"ן צריך להכיר את הכלים לזהות הזדמנויות, ואף לחבר את הלקוח לבעלי המקצוע הנכונים - במכללת אנגלו-סכסון עוברים השתלמויות, סדנאות מקצועיות וקורסים פרקטיים מקיפים המלמדים את רזי המקצוע. 

"יועצי הנדל"ן שלנו הם ספקים של מידע וידע ללקוח", מספרת גל. "הם צריכים לדעת לשים לב לפרטים הכי קטנים ולהדריך את הלקוח בכל שלב בתהליך. יועץ לא חייב להיות עורך דין, אבל הוא צריך להבין כיצד עורך דין משתלב בהליך ולחבר את הלקוח למי שמתאים לו ביותר". על חומרי הלימוד בקורס מספרת גל כי "היועצים לעתיד לומדים אצלנו גם ברמת המאקרו, כמו למשל אתגרי השוק ואיך לנהל משא ומתן, אבל גם ברמת המיקרו – סוגי נכסים באזור מסוים, היבטים תכנוניים, רכישות אחרונות שהתבצעו ועוד מידע רב המרוכז ב'תיקי אזור' – הכל כדי לתת ערך מוסף לכל לקוח". לבסוף, היא מוסיפה כי, "כל מי שרוצה לעסוק בנדל"ן צריך להבין שהעיסוק הוא בעיקר באנשים, וזו מהות ההגדרה היומיומית שלנו".

שוק תזזיתי באדרנלין גבוה

את 2020 אף אחד לא יכול היה לצפות. עסקים רבים נאלצו לעצור את הכל ולסגור, וגם בענף הנדל"ן עלו סימני שאלה רבים. עם זאת, ענף הנדל"ן היה מהראשונים להתאושש ולהמשיך בשגרת העסקים, ובאנגלו-סכסון הפיקו בזריזות לקחים אודות השינויים בהעדפות הצרכנים. שטרית מצביע על דרישות כגון חצר או גינה, מרפסת וגם חדר עבודה, אך בעיקר על תנופה אדירה ועליית מחירים יוצאת דופן: "אני בתחום כל כך הרבה שנים, אבל עלייה כמו בשנתיים האחרונות עוד לא נראתה. מדובר על שילוב של צורך אל מול בנייה מצומצמת, והבנה שתחום הנדל"ן להשקעה הולך ומתפתח". לדעתו, ענף הנדל"ן נמצא בפריחה מתמדת ובאדרנלין גבוה, ובמילותיו: "התחום בשיאו, בכל פעם אני חושב שהגענו לשיא, השוק מצליח להפתיע אותי. אני מרותק ללא הרף מהתחום שנקרא נדל"ן, גם מהמשרד וגם מהשטח".
anglo-saxon.co.il | *9019

אולי יעניין אותך גם

החלטתם לרכוש דירה ראשונה, חובה שתדעו!
החלטתם לרכוש דירה ראשונה, חובה שתדעו!
ההשקעה הפשוטה שהופכת משקיעים לעשירים: השקעה בקרקעות
ההשקעה הפשוטה שהופכת משקיעים לעשירים: השקעה בקרקעות
ממתחילים למקצוענים: כל מה שחשוב לדעת על השקעות בנדל
ממתחילים למקצוענים: כל מה שחשוב לדעת על השקעות בנדל"ן
אנגלו סכסון באר יעקב
אנגלו סכסון באר יעקב
נדל
נדל"ן להשקעה - המדריך המפתיע למשקיע המתחיל
מדוע לפנות אל יועץ נדל
מדוע לפנות אל יועץ נדל"ן?
נדל
נדל"ן בזמן קורונה – כיצד השתנה השוק ומה למדנו על עצמנו
דיור ומומחיות באזור כפר סבא
דיור ומומחיות באזור כפר סבא
מתווך מקצועי ואנושי - אנגלו סכסון
מתווך מקצועי ואנושי - אנגלו סכסון
לראשונה באנגלו סכסון - זכיין מרכז הכרמל
לראשונה באנגלו סכסון - זכיין מרכז הכרמל
מכללת אנגלו סכסון - ללמוד מהטובים ביותר!
מכללת אנגלו סכסון - ללמוד מהטובים ביותר!
השקעה בנדל
השקעה בנדל"ן מסחרי - סנפיר ארז, סניף הרצליה פיתוח
למה לי תיווך? רותם דרור - סניף גדרה
למה לי תיווך? רותם דרור - סניף גדרה
קרקע פרטית להשקעה בטוחה בחדרה
קרקע פרטית להשקעה בטוחה בחדרה
יועצי הנדל
יועצי הנדל"ן של הרשת מספרים ש...
סיפור ההצלחה של ברניס - סניף רעננה
סיפור ההצלחה של ברניס - סניף רעננה
למה עדיף יועץ נדל
למה עדיף יועץ נדל"ן מאשר מכירה באופן עצמאי
מעבר לדירה חדשה
מעבר לדירה חדשה
 קרטונים למעבר דירה
קרטונים למעבר דירה
 קריירה כיועצי נדל
קריירה כיועצי נדל"ן
10 טיפים למכירת דירה
10 טיפים למכירת דירה
אתר זה משתמש בעוגיות