מכללת אנגלו סכסון - ללמוד מהטובים ביותר!

מכללת אנגלו סכסון מציעה לבאים בשעריה מגוון קורסים בתחום הנדל"ן, המשלבים תאוריה ופרקטיקה. דרך המכללה רוכש יועץ הנדל"ן (מתווך) הבנה מעמיקה וכלים מעשיים לבנות ולבסס עצמו כיועץ נדל"ן מקצועי 

כותבת: ענת ענתבי.

 

 

אנגלו סכסון היא רשת התיווך הוותיקה והגדולה בישראל; בהתבסס על עשרות שנים של עיסוק בייעוץ נדל"ן וניסיון מעשי, אנגלו סכסון מציעה הכשרה בתחום ייעוץ הנדל"ן (תיווך) לדור הצעיר או למעוניינים לעסוק בתחום.

מכללת אנגלו סכסון קיימת מזה 6 שנים ומציעה ללומדים בה מגוון עשיר של קורסים פרונטליים ואינטרנטיים, הן למעבר הבחינות הארציות בתיווך, והן להתמקצעות בתחום תיווך הנדל"ן. 

"לבוגרי הקורס סיכוי של 98% לעבור את מבחני התיווך הארציים..."

בכדי לעסוק בתיווך נדל"ן ראשית צריך לגשת למבחן רשם המתווכים, מטעם משרד המשפטים ולקבל רישיון תיווך. המכללה מציעה קורסים מקיפים ויסודיים שיאפשרו לתלמידים לרכוש את הידע הנדרש בחוקים ופסקי דין בכדי לצלוח את המבחנים של רשם המתווכים (משרד המשפטים). משך הקורס הוא 6 מפגשים בשעות הערב (בהרצליה, גם בשעות הבוקר), 4 שעות כל מפגש. הקורס מחולק לשני חלקים עיקריים: חלקו הראשון של הקורס מועבר על ידי עורך דין מנוסה שמעביר את כל הידע המשפטי הנדרש כדי להיות מתווך נדל"ן ולצלוח את מבחן רשם המתווכים. בחלקו השני של הקורס מתרגלים מבחנים רבים ונותנים טיפים מעשיים להצלחה במבחנים. 

לבוגרי הקורס סיכוי גבוה מאד לעבור את מבחני התיווך (98% מעבר), ולאחר מכן מסייעת להם המכללה בתהליך ההשמה ברשת אנגלו סכסון באחד הסניפים ברחבי הארץ.

עלויות הקורס נעות בין 590 ₪ בהרשמה מוקדמת ל-750 ₪ בהרשמה בסמוך למועד תחילת הקורס.

בנוסף לקורס הבסיסי מציעה המכללה מגוון קורסים רחב שנועדו להקנות לתלמידים כלים פרקטיים בעולם התיווך, יזמות ושיווק נדל"ן, אשר משלימים את ההכשרה לה זקוק המעוניין לעסוק בתחום התיווך.

"קורס קריירה בנדל"ן מקנה כלים פרקטיים החל מיומך הראשון כמתווך ועד להיותך יועץ נדל"ן מנוסה"

אחד מהקורסים הבולטים של המכללה, יש שיאמרו קורס הדגל, הוא קורס קריירה בנדל"ן. זהו קורס יישומי שנותן את הכלים הפרקטיים למתווך כמו: איך לגייס נכסים בבלעדיות, איך לנהל קונים, איך לנהל תהליך מו"מ כדי להוביל למכירת הנכס ועוד רבים אחרים. הקורס הזה מקנה כלים פרקטיים החל מיומך הראשון כמתווך ועד להיותך יועץ נדל"ן מנוסה; איך להתנהל בצורה חכמה ובאילו צעדים לפעול כדי למקסם את הצלחתך בתחום בזמן הקצר ביותר ובדרך האיכותית ביותר. 

הקורס מועבר על ידי שרית גל, יועצת נדל"ן בעלת וותק של למעלה מ20 שנה בתחום והיום מנהלת ההדרכה המקצועית ברשת אנגלו סכסון. 

שרית מעניקה הרבה מאד ידע פרקטי, ומשלבת במהלך הקורס המון חוויות אישיות וניסיון מקצועי כדי לדמות לתלמידים כמה שיותר מקרים ותגובות מבוססים על ה"שטח". 

הקורס מעשיר ומרתק, מאפשר לתלמידים לייצר הכרויות, נטוורקינג, ולייצר שיתופי פעולה חדשים ומעניינים עם תלמידים רבים שמגיעים מכל רחבי הארץ, ועם המרצים עצמם.

"הקורס נולד עקב ההבנה שלאחר קבלת רישיון התיווך יש עוד דרך ארוכה עד שמגיעים לרמת הבנה וידע גבוהים בתחום הנדל"ן"

קורס קריירה בנדל"ן מתאים ליועצי נדל"ן חדשים ואף וותיקים, כאלו שרואים עצמם עוסקים במקצוע התיווך ומעוניינים להתמקצע ולהעמיק יותר את הידע. 

הקורס נולד עקב ההבנה שלאחר קבלת רישיון התיווך יש עוד דרך ארוכה עד שמגיעים לרמת הבנה גבוהה בתחום הנדל"ן. תלמיד שעבר בהצלחה את המבחנים וקיבל רישיון תיווך לא קם למחרת בבוקר עם ההבנה או הידע כיצד מגייסים נכס בבלעדיות, כיצד משווקים דירות, מתי ואילו דוחות עליו להציג ללקוחות ועוד. כלומר, יש פה עולם ומלואו שדורש הבנה במספר תחומים. 

זאת ועוד, במהלך הקורס עוברים התלמידים סימולציות פרונטליות רבות שיעניקו להם ביטחון מול לקוחותיהם.

"קורס יזמות מספק ידע מקצועי על איתור נכסים להשקעה, השבחת נכסים, מיסוי, מימון..."

קורס נוסף שעם השנים הופך להיות רלוונטי יותר ויותר הוא קורס יזמות והשקעות בנדל"ן. הקורס מיועד בעיקר ליועצי נדל"ן שצברו ניסיון במקצוע ומעוניינים להעמיק את הידע בתחום המעניין שפורח לאחרונה- יזמות והשקעות. הקורס מספק ידע מקצועי על איתור נכסים להשקעה, השבחת נכסים, מיסוי, מימון, פילוח השוק, ועוד. 

הקורס מתאים גם לאנשים שלא מעוניינים לעסוק בתיווך, אך רוצים להעשיר את הידע שלהם בהשקעות נדל"ן, התחדשות אורבנית ובאיתור נכסים להשבחה או להשקעה.

החוכמה בבחירת הקורס/ים הרלוונטי/ם בתחום הנדל"ן הינה הטיימינג וזיהוי הצרכים של המתעניין.

ניתן להתייעץ עם יועצי הלימודים במכללת אנגלו סכסון ב - *9019.

אנגלו סכסון מאמינה שהכשרה, הדרכה ולמידה זהו ערך עליון. לכן כל שנה משקיעה הרשת בכנסים, הרצאות מקצועיות וסדנאות רבות שמעניקות ליועצי הנדל"ן שלה ידע וכלים מעשיים כדי להצליח בעולם הנדל"ן. דרך הלמידה מצליחה הרשת לשמור על מקצועיות גבוהה, דבר שמתבטא בשטח באופן יומיומי ומאפשר לרשת להמשיך לגייס יועצי נדל"ן חדשים כל שנה, לצמוח ולהתפתח. 

למכללת אנגלו סכסון אתר אינטרנט שמפרט באופן מדויק על מגוון הקורסים הרחב וכולל סילבוסים (תוכניות לימוד), תיאור קהל היעד המתאים בכל קורס, ואילו כלים הקורס  מקנה לתלמידים. 

ניתן ליצור קשר טלפוני ולקבל הכוונה וייעוץ ללא כל התחייבות - *9019.

הכותבת היא מנהלת מכללת אנגלו סכסון ומנהלת מערך ההדרכה.