אנגלו סכסון באר יעקב

אנגלו סכסון באר יעקב

 

 

חוזרת הביתה אל אנגלו-סכסון באר יעקב!

היא התחילה את דרכה באנגלו-סכסון, יצאה לדרך עצמאית וחזרה הביתה כדי לנהל את סניף באר יעקב. נפגשנו עם שמחה מרציאנו ושמענו על השינויים שחלפו על באר יעקב, קצת על מה שעבר עליה וכל זאת כדי לגלות שבסופו של דבר הלב תמיד רוצה לחזור הביתה.

באר יעקב הייתה קטנה ולא הבחירה הראשונה של אנשים שחיפשו לעצמם בית. ב-17 השנים האחרונות היא עוברת שינוי, פיתוח אינטנסיבי ושכונות רבות שהוקמו מ-א' ועד ת'. אלו שלא זוכרים מתי ביקרו כאן בפעם האחרונה לא יכירו את השינויים. המדרכות חדשות, יש תאורה בכל מקום, קמו בתי ספר, גנים, פארקים ובתי כנסת. הוקמו שכונות שלמות כמו תלמי מנשה, פארק המושבה וצמרות וכל אלה הן סיבה טובה לבוא לבאר יעקב.

מרציאנו מספרת לנו על השינויים שחלו על המקום, שינויים שהיא בעצמה זכתה לראות ולחיות מקרוב: "באר יעקב בדרך לעבור ממועצה מקומית לעיר" היא אומרת בגאווה. עכשיו התושבים החדשים נהנים גם מהקרבה לנס ציונה, ראשון לציון, רמלה וגם מכניסות ויציאות נוחות לכבישים ראשיים ומהרכבת. "בעתיד מתוכננת להיות כאן גם רכבת קלה" היא מוסיפה.

מברירת מחדל לבחירה

"פעם אנשים שהגיעו אל באר יעקב בחרו בה כברירת מחדל, בשל מחירים נמוכים. היום זו ה-בחירה ואנשים רוצים להגיע לכאן. היום מדובר על עיר מתהווה אשר עדיין מוקפת בפרדסים והאווירה היא ביתית ושל מקום שכיף לגדול בו". הגדילה של באר יעקב הולכת יד ביד עם הגדילה של מרציאנו: "ככל שהמקום גדל כך גם ההזדמנויות לתושבים גדלות וכמובן שלנו, כיועצי נדל"ן". 

כפי שסיפרנו בתחילת הכתבה, מרציאנו החלה את דרכה בעולם ייעוץ הנדל"ן באנגלו סכסון, לאחר מספר שנים היא יצאה לדרך עצמאית ועתה היא חוזרת הביתה. "אני עזבתי כי הייתי חייבת מטעמים אישיים. הייתי צריכה להפחית את מספר שעות העבודה וידעתי שזה יפגע בניהול שלי. לא רציתי לפגוע במותג והעדפתי לנהל את העסק שלי" היא מסבירה ומציינת כי עם היכולת לעלות בקצב העבודה היא הרגישה שהגיע הזמן לקבל את הגב המקצועי של הרשת.

"אנגלו-סכסון זה הרבה יותר ממשרד, זה בית ואני גאה להיות שייכת לבית הזה. החברה מקצועית, היועצים זוכים להרצאות, סדנאות וההצלחה שלי היא בזכות הרשת. למדתי איך להיות שם תמיד בשביל הלקוח וגם אם עכשיו הוא לא יבצע עסקה, הוא ישמח להגיע אלי בעתיד, כי נתתי לו שירות ועזרתי לו".

יחד אנחנו יכולים להעניק יותר ללקוחות

מרציאנו מסבירה לנו ובמידה מסוימת למתלבטים כיצד נכון להם לפעול כיועצי נדל"ן את המשמעות של עבודה במשרד מקצועי עם יועצים נוספים. "ברור שהעצמאי יכול "לעשות מה שבא לו", אבל כשאנחנו עובדים כמשרד, אנחנו מגדילים את הסיכויים של כולנו לצמוח. לכל יועץ יש את מאגר הלקוחות שלו ושיתוף הפעולה עוזר לכולם להצליח".

שיתוף פעולה בין היועצים מיטיב עם הלקוחות. בעלי נכסים נהנים מקשרים רבים, גם של היועץ שעובד איתם באופן ישיר וגם של היועצים שסביבו. לקוחות שמחפשים את הבית הבא שלהם יכולים ליהנות ממגוון נכסים גדול והיועץ שלהם יציע להם בדיוק את הנכס המתאים, במינימום מאמץ מצידם.

"חשוב לדעת כי היועצים של אנגלו-סכסון עוברים סדנה של החברה לפני שהם מתחילים לעבוד. הם לומדים כיצד לעבוד במקצועיות, כיצד ללוות את הלקוחות (קונים ומוכרים), לומדים על משכנתאות, מכירים מונחים משפטיים ואפילו כיצד להסתכל על הרישום המשפטי של הנכס". הכלים הללו חשובים ועוזרים ללקוחות הרשת ליהנות משירות מקצועי ותוצאה שהם מרוצים ממנה.

להתעורר מחדש בבאר יעקב

סניף אנגלו-סכסון באר יעקב ממשיך לגדול ולהתפתח. "יש מקום לעוד יועצים, שרוצים לעבוד יחד, להצטרף לרשת חזקה ולהרגיש הכי בבית" אומרת מרציאנו לסיכום. באר יעקב גדלה, היא מושכת אליה צעירים, משפחות ומבוגרים ועכשיו זה הזמן להעניק להם את השירות הטוב ביותר לאורך כל הדרך.

היועצים שיצטרפו אל הסניף ייהנו מתמיכה מלאה של הרשת. הם יקבלו הדרכות, יצטרפו לסדנאות וימצאו ששיתוף פעולה בין יחידים תמיד שווה יותר מעבודה של כל אחד בנפרד. "הסניף שלנו פתוח ללקוחות, מוכרים וקונים וגם ליועצים חדשים שרוצים לגדול יחד" מסכמת מרציאנו.

 

אולי יעניין אותך גם

החלטתם לרכוש דירה ראשונה, חובה שתדעו!
החלטתם לרכוש דירה ראשונה, חובה שתדעו!
מחירי הדיור
מחירי הדיור
ההשקעה הפשוטה שהופכת משקיעים לעשירים: השקעה בקרקעות
ההשקעה הפשוטה שהופכת משקיעים לעשירים: השקעה בקרקעות
ממתחילים למקצוענים: כל מה שחשוב לדעת על השקעות בנדל
ממתחילים למקצוענים: כל מה שחשוב לדעת על השקעות בנדל"ן
אנשים לפני עסקים
אנשים לפני עסקים
נדל
נדל"ן להשקעה - המדריך המפתיע למשקיע המתחיל
מדוע לפנות אל יועץ נדל
מדוע לפנות אל יועץ נדל"ן?
נדל
נדל"ן בזמן קורונה – כיצד השתנה השוק ומה למדנו על עצמנו
דיור ומומחיות באזור כפר סבא
דיור ומומחיות באזור כפר סבא
מתווך מקצועי ואנושי - אנגלו סכסון
מתווך מקצועי ואנושי - אנגלו סכסון
לראשונה באנגלו סכסון - זכיין מרכז הכרמל
לראשונה באנגלו סכסון - זכיין מרכז הכרמל
מכללת אנגלו סכסון - ללמוד מהטובים ביותר!
מכללת אנגלו סכסון - ללמוד מהטובים ביותר!
השקעה בנדל
השקעה בנדל"ן מסחרי - סנפיר ארז, סניף הרצליה פיתוח
למה לי תיווך? רותם דרור - סניף גדרה
למה לי תיווך? רותם דרור - סניף גדרה
קרקע פרטית להשקעה בטוחה בחדרה
קרקע פרטית להשקעה בטוחה בחדרה
יועצי הנדל
יועצי הנדל"ן של הרשת מספרים ש...
סיפור ההצלחה של ברניס - סניף רעננה
סיפור ההצלחה של ברניס - סניף רעננה
למה עדיף יועץ נדל
למה עדיף יועץ נדל"ן מאשר מכירה באופן עצמאי
מעבר לדירה חדשה
מעבר לדירה חדשה
 קרטונים למעבר דירה
קרטונים למעבר דירה
 קריירה כיועצי נדל
קריירה כיועצי נדל"ן
10 טיפים למכירת דירה
10 טיפים למכירת דירה
אתר זה משתמש בעוגיות